CHARLES DARWİN-TÜRLERİN KÖKENİ kitabını okuyanlar çok acil? EVRİMLE İLGİLİ DE?

Merhaba arkadaşlar dün evrimi ve darwini araştırmayı sevdiğim için darwinin türlerin kökeni kitabını almaya gittim. Bir kitapevinde sorun 10 tl ye aldım. Açmayacaktım bugüne saklayacaktım ama dün gece bir göz gezdireyim dedim uyumadan önce.. Kitap başkası elinden yazılmış yani darwinin "ben" diliyle anlattığı bir kitap değil ve yüzlerce sayfa boyunca evrimi kötüleyip saçma olduğunu savunuyor.. Şok oldum ve moralim bozuldu. Hani kitabın adı da basbaya charles darwin-türlerin kökeni...

Kitap darwinin yazdığı bir kitap değil miydi ve evrimin olduğunu anlatmaya çalışmıyor muydu yaaa? Canım sıkıldı neden böyle ki... D&R den kitabın farklı kapaklısını falan alsam farklı olur herhalde benim istediğim gibi öyle mi?

Ayrıca bu konuyla alakalı olanlar evrimle ilgili kitaplar önerebilirler yalnız bunun mantığını anlatıp olduğunu savunsun kötülemesin.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben okumadim ama okumak isterdim

0|1
    0|0
    • valla çok geniş bir konu çok okuma yapmak lazım benim 1 senemi aldı anlamak bu kadar karışık olduğu için halk tarafından anlaşılamıyor

Erkekler Ne Diyor 1

• bizim evrim ağacı ekibinden çağrı mert bakırcı var onun yazdığı kitap var evrim kuramı ve mekanizmaları diye ona başlayabilirsin Türk yorumuna ihtiyacın var bizim anladığımız dilden anlatması için

0|1
    0|0
    • Teşekkürler bulabilirsem bakıcam. Türlerin kökenini okumuşsundur o zaman nedir peki kitap aslında içinde evrimi kötülemiyor dimi?

Bir de önermek istersen başka da söyleyebilirsin türk veya yabancı

Yükleniyor...