Bu zaman kadar en sevdiğiniz dizi/film hangisi oldu?

Bu zaman kadar en sevdiğiniz dizi/film hangisi oldu?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Dizi olarak ilk aklıma gelen oz ve skins, ama ızledıgım dızıler arasında en ıyısı bunlardı dıyemem, keza filmler için de oyle. Begendıklerımı yazayım:
    DİZİLER:
    vikings, oz, banshee, californication, x files, alias, jericho, skins (ingiliz yapımı olan), misfits, sense8, mr. robot, mozart in the jungle, family guy, mad men, the 100, dexter, v 2009 uzaylı dızısı, dr who, nip tuck, 2 Broke Girls (komik eglencelı dizi), scrubs, The Flight of the Conchords (müzikal dizi), it crowd, my name is earl, true blood, How To Make It In America, the 4400, joey, Six Feet Under, friends, nikita (eski ve yeni yapımı var), seinfeld, married with children, Lilyhammer, fargo, supernatural, marco polo, Silicon valley, , legends, into the badlands, Gangland Undercover, graceland, power, quantico, man seeking woman, happyish, humans, tripped, suits
    FİLMLER:
    12 Angry Men, citizen kane, stuck 2007(çıkış yok), the guard, starred up, oldboy (2003), chaos, revolver, Amores Perros, city of god, c. r. a. z. y. , layer cake, pan's labyrinth, The Big Lebowski, flashback of a fool, sleuth, hanna (2011), prestige, eastern promises, new kids turbo, twıce born, the intern, the beach, bunraku, wild tales

0|0
    0|0
    • çoooook teşekkürler

• rica ederim, umarım begenırsın, genele gore farklı bır lıste cunku :) senin favorilerin neler

• Ya ben bilim kurgu ya da olaganustu guclerle ilgili konulari olan dizilerden biktim boyle arkadaslik aile iliskiler o tatta bir dizi ariyorum. Friendsi onerdiler acikcasi iki kelimeden birinde gulme efekti koymuslar ilk bolumu bile bitiremedim o tarz onerebilecegin ne var

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 4

• Şaşıfelek çıkmazı.

0|0
    0|0
  • Dizi: Gossip Girl, Vampire Diaries
    Film: Fast and Furios serileri, 96 Hours Serileri, Ouija, The Unborn, İnsidious Serileri, The Visit

0|0
    0|0
  • sons of anarchy

0|0
    0|0
  • Aşkı arayan bir aşk hikayesi aşki memnu😃

0|0
    0|0
Yükleniyor...