#Gergedan Nakliyesi Nasıl Yapılır?

#Gergedan Nakliyesi Nasıl Yapılır?
Kenya'nın En Geniş Rezerve Bölgesi Masai Mara'da Şerefsiz Aslan Sürüsünün Saldırısına Uğrayan Yaralı Bir Gergedan, Helikopter İle Veterinere Böyle Nakledildi.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @_Öcüü_ @Sonra_danGurme @UntilTheGrave

@adıyook @AsetonAşkına @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @blackcurse @Kızılcıkk @minik_şirine @omubenmi @pizzaşığı

2|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Gergedanlarda yükseklik korkusu mu var?

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hayvanların nakli insanların naklinde daha zor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gergedan nakliyesi yaparken dikkat edeceğim bunlara

0|1
    0|0
  • Bu resimleri görünce içim kötü oldu ya :( üzüldüm hayvana =/

0|1
    0|0
  • Resimlere bakarken içim bir tuhaf oldu

0|1
    0|0
  • Çok üzüldüm ya

0|1
    0|0
  • Hayvana acıdım hem yaralı oluşuna hem taşınmasına ama aslanlara niye şerefsiz diyorsun onu anlamadım o hayvanlarda sonuçta doğası gereği avlanıp beslenmek zorunda.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ağır şeyler böyle naklediliyor benim bildiğim. Bazı askeri araçlar da böyle. Gergedan kuvvetli ve ağır bir hayvan. Aslanlar zaten böyle heybetli hayvanlara tek saldıramaz ki.

Bir belgeselde izliyordum yirmiye yakın dişi aslan bir su aygırıyı yere düşürmeye çalışıyordular. Sırtına atlayıp keskin dişlerini sırtına saplıyordular. Bu esnada bir dişi aslanın başını ısırdı. Spiker burada kafasına 900 kilogramlık bir darbe yediğini ve aslanın beyin kanaması geçirdiğini söyledi. Çok geçmeden su aygırı suya girerek hayatını kurtardı.

0|1
    0|0
  • Fazla uzak olmadığı için helikopter ile nakl etmişler uzak yer olsa idi tır ile götürüllerdi. Normalde hayvanat bahçelerine giden gergedan ve fil benzeri hayvanlar büyük güçlü kafesler ile konteynırların içine konularak gemiler ya da tırlar ya da kargo helikopteri ya da kargo uçağı ile ülkeden ülkeye götürülüyor.. :D Hayvan yolculuk sırasında uyuşturuluyor ama.

0|1
    0|0
  • Tanklar da böyle naklediliyor bazen özel helikopterlerle..

0|1
    0|0
  • gergedanları severim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...