Film nasıl inidirebilirim?

ben btjunkie den film indiriyordum ama bana bir arkadaşım ayarlamıştı.daha sonra bilgisayara format atıldı hepsi gitti.utorrent ı kurdum ama indiriyor ama izlenmiyor ya :s teknoloji canavarıyım resmen pff :s nasıl düzgün indirip izleyebilirim ?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hala geçer limi :) öğretebilirim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bitlord.com dan programı indir ve kur yada utorent indir kur btjunkieden istedigini indirirsin

0|0
    0|0
  • utorrent'i kurdun, açtın, bir şey indirirken sağ alt köşede bir ünlem veya tik işareti olur, ona çift tıkla, run test de, sonra da sonuçları kaydet ve ok de. İndirme sorunlarına bu yetiyor genelde. Bir de torrent indirirken seeders/leechers oranının birbirine yakın olmasına dikkat et (seeders=dosyayı paylaşıma sunan kişi sayısı, leechers=söz konusu dosyayı senle birlikte indirenlerin sayısı) ona göre seçip indir.

kat.ph, isohunt.com, extratorrents.com iyidir. Ayrıca take.fm de var.

0|0
    0|0
  • eMule ya da torrent kullan, bu şekilde 3000 den fazla film arşivledim ki çok daha fazlası olacak :) Hdd'de yer kalmadı 1 tb lik bi hdd daha almam gerek :)

0|0
    0|0
  • Ares emula mesh yada forumlardan indirebilirsin.

0|0
    0|0
  • izlemek istediğin filmi tam olarka yazazar msın.tr dubjlaj mı olsun orjinal dil mi ?

0|0
    0|0
    • yazdım indirdim de ama media player olarak açılıyor ses var görüntü yok.

• evet codec sorunu gibi. vlc player çözer muhtemelen.

• teşekkür ederim birde öyle deniyim bakalım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...