Abd'd2n iphone4 ve 5 getirtmek istiyorum.Ekonomik olur mu?

Bu konuda bilgisi tecrübesi olanlar bilgi verebilir mi?

iphone4 sıfır 450 dolar

iphone5 sıfır 650 dolar olacak

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Evet bazen daha ekonomik oluyor. Dün açtırdım. Pasaport ve sartları var. Yeni uygulama olan 115 tl vergi dairesine ödemen gerek sonra da açtırdığın yerde 20 tl gibi işlem ücreti.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• pasaporta kayıt ettirirsen sorun yok..ama güncellemeler kırılmış olması lazım..eski 4s lerde yok bu özellik ama son dönem 4s ve 5 lerde kırık..pasaporta kayıt ettir..ekonomik..herkes öyle alıyor zaten artık..

0|0
    0|0
    • pasaportum var da süresi geçti . bunun bir önemi var mı? kırık olanları nerden bileceğim? hollandadan ve abd den gelme durumu var şu an

• getiren arkadaş pasaportuna kayıt ettircek..100tl masrafı var..tavsiyem 5 getirmen..4s lerde sıkıntı çıkıyo bazen..pasaportun olmaz senin..son 1 hafta içinde giriş çıkış yapılmış olması lazım pasapotla..

• ne tür bir sıkıntı ? ben 2 tane 5 ya da bir 4 bir de 5 getirtmeyi düşünüyorum. 2 kişi gelecek 1 ay sonra yurtdışından da. birini kendime diğerini de satmayı düşünüyorum.

• Fiyatlara bakarsan ekonomik olacağı kesin. Burada kaydını da yaptırırsan eğer paşa paşa kullanırsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...