Hangi kitabı tavsiye edersiniz?

kitap tavsiyelerini göreyim lütfen. sürekleyici olsun ve lütfen aşk meşk olmasın hatta polisiyede olmasın biraz gerçekci olsun yani. faydalı olsun. şimdiden teşekkür ederim

0|0
12|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• aşk var içinde ama asıl konu aşk değil, hawaii cüzzam kolonisinde geçiyor olay, gerçektir. moloka'i

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• O zaman Tarih kitapları okumanı öneriyorum, çünkü Aşk olmasın, Hikaye türü şeyler olmasın diyorsun. Kişisel Gelişim kitaplarıda olabilir.

1|0
    0|0
    • doğru diyorsun ama zaten hep tarih okuyorum biraz farklı olsun istedim. keşke bunuda belirtseydim

• Kişisel Gelişim olarak tam bir kitap söyleyemem fakat Mumin Sekman'ın kitapları mükkemmel.

• Jack London - Demir Ökçe

0|0
    0|0
  • Kursun asker :/

0|0
    0|0
  • Suç - Ferdinand Von Schirach

0|0
    0|0
  • Balans

0|0
    0|0
  • 4 Anlaşma - Don Miguel Ruiz

ya da

Thich Nhat Hanh - Farkındalığın Işığı

Teşekkürler, Saygılar.

0|0
    0|0
  • Emmanuil Kazakeviç - Mavi Defter

0|0
    0|0
  • ben polisiyeciyim o yüzden cıkkssss

0|0
    0|0
  • Adını dağlara yazdım...

0|0
    0|0
  • Faydalı istiyorsan gerçekçi olsun istiyorsan yararı'da olsun istiyorsan Kuran-ı Kerim oku o zaman.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Uçurtma Avcısı' nı okumadıysanız tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • tanrının formülü

0|0
    0|0
  • Bir değirmendir bu dünya ACZarifoğlu

0|0
    0|0
  • Dan brown cehennem.
    Çok faydalı ama bir sayfasını birkaç kez okuduğum oldu bilgisini unutmamak için düşün yani. Kesinlikle çok sürükleyici kalın olmasına bakma çok sürükleyici özellikle sanat anlamında çok fazla bilgi var içinde.
    Aklımdan bir sayı tut bunun serisini öneririm jack london
    Uyuyana kadar da on numara. Bunşarın en güzel yönü de ıcık vıcık aşk olayları yok

0|0
    0|0
  • iskender pala -od

0|0
    0|0
  • En son labirent serisini okudum oneririm

0|0
    0|0
  • Sefiller -şeker portakalı-kürk Mantolu Madonna-(gerçekle hiç alakası yok ama bence kesinlikle okunmalı percy jackson serisi -empati-olasılıksız-) çok var ama aklıma gelmiyor Şu an o kadar okudum ki aklıma gelmiyor şu an

0|0
    0|0
  • Kurani kerim

0|0
    0|0
  • orhan pamuk - masumiyet müzesi

0|0
    0|0
  • Kaybolus muhtesemfi

0|0
    0|0
  • Aşk olmayan kitap yok ki mk