Piri reis astral seyahat yapmış mıdır?

haritasında hiç gitmediği bilmediği yerleri bile çizebilmiş birisidir. astral seyahat yapmış olduğunu söyleyenler var.

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

• Haritayı yagmalanan gemilerden bulmuş olabileceği söyleniyordu

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Amerika kıtsanı ilk ayak basanın aslında faslı bir arap olduğunu okumuştum geçenlerde sanmam

0|0
    0|0
    • soruyu anlamadın sanırım :d

• tarihte hiçbirşey tam olarak bilinmez

• öyle tabi ama sanmıyorum gitmemiştir

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Astral seyahat yaptı mı bilmiyorum :) Ama ben astral seyahat yapabilmek için çok çabaladım. :D

0|0
    0|0
    • gerekli videolara baktınmı bence yaparsın güven kendine

• bir kez meditasyonlar ve düşünce çalışmalarından sonra nerdeyse çıkıcak gibi oldum. Kalbim hızlandı filan. Tam çıktığım anda korkarak geri uyandım :D siz astral seyahat yapabiliyor musunuz :)

• ben denemedim henüz ama korkmamak için sana önerim araştır çünkü bilgi korkuyu yok eder.

• Noldu sende mi yapacaksın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yapmıştır, Evliya Çelebi gibi olduğuna inanırım ben.

0|0
    0|0
  • sormak lazım

0|0
    0|0
  • piri reis zamanının ilki bir denizci değildir, daha fazla bölgeyi gösteren bir harita zaten piri reisten önce yazılıp çizilmiştir. üstad a oralar ilham olsa afedersin vahiy gibi inse zaten ilk kendi keşfe giderdi.

0|0
    0|0
    • hayır ilk dünya haritasını o yaptı ki ben o dönemde haritanın pek ilgi görmediğini hakettiği karşılığı bulmadığını düşünüyorum

• dostum ben tarih ile ilgileniyorum. ilk dünya haritasını onun yaptığı düşüncesi eksik bilgidir. böyle birşeyin aslı astarı yok. evelden de haritalar yapıldı. araştırmanı tavsiye ederim.

• ilk dünya haritası nı o yaptı diye bilinir harita yapılmıştır belki

Yükleniyor...