Virvirvirvir bırakın da sorumu sorayım artık. Yaşamak mi zor yoksa çince mi?

Ya bu sitede leyla ile mecnunu, behzat ç yi seven, hayati sorgulayan 've sorguladikca daha derin mevzularla karsilasan kulturel zenginligi olan kimse yok mu iki lafın belini kırsak? Bir ısmet var galiba adamlardan 😏

1|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Oo beni çağırmış resmen. Leyla ile Mecnun görünce atladım direkt. Leyla ile Mecnun izle, Spinoza falan okuruz. :D
    Soruya da gelirsek; Çince öğrenmek zorunda olduğun bir hayat hayal etsene...

1|0
    0|0
    • İkinci cümlemde hata olmuş izler* olacak. :D

• Şaka bir yana da paylasimlarin yorumların için de teşekkür ederim 👏

• Ricalar şelale biliyorsun. ^^
      O gemi gönüllere İsmail Abinin dümeniyle geldi zaten, yaşatıyoruz içimizde. :/

En İyi Kız Görüşü

• Tartışmasız Çince daha zor.:) Ayrıca kült komedi ve polisiye sevmiyorum ki bu beni hayatı sorgulamayan, kültürsüz biri yapmaz. saygılar.

1|0
    0|0
    • kültürlü biri olup olmamani benim yukarda saydığım birkaç şeyle olcemeyiz ki o zaten bir ölçüt değildir. Sadece benimle aynı şeyleri seven insanları bulma çabası icerindeyim. Mazur gör ve yanlış ama lutfen 🙏

• Kim bilir belki seversin de o zaman bana hak verirsin 😃 bu arada sadece yorumunu değil seni de sevdim 😍 az bulunur senin gibilerinden. Başka bir kız olsa cirkinlesirdi belki de

• Çok tesekkur ederim ben de seni sevdim. :) 😍

Erkekler Ne Diyor 14

• bir de çinde yaşadığını düşün.. duble eziyet

1|0
    0|0
  • Leyla ile Mecnun'u da izledim Behzat Ç.'yi de. Hatta Kaygısızların tüm bölümlerini bile izledim. Kültürel zenginliğim sıfır, derin mevzularla çok karşılaşırım, acı biber yemeyi severim.

1|0
    0|0
  • Ne uğruna yaşadığımıza bağlı aslında biraz. Yani bu konuda uzun uzun tartışılabilinir belki. Tartışmanın sonunda kim bilir neler çıkar ortaya. he bir de Çinceyi hallederiz ya. Dışarıdan çok aciz varlıklar gibi görünsek de istediğimiz zaman her şeyi yapabiliriz. Çince bende, o bende

1|0
    0|0
    • Sen hiç susma olur mu devam et böyle. Cinceyi hallettin daha ne olsun

• leyla mecnun izlemedim ama behzat ç. hayranıyım 3 defa seriyi bitirdim behzat c oyuncularını görmek için ankaraya bile gittim aga cinayet var

1|0
    0|0
  • Bu lafların belini kıra kıra bel de lafta bırakmadınız ortalıkta az uslu olun çocuk uyuyor.

1|0
    0|0
  • Bu göreceli bir kavram, bir çinliye göre çince kolay ve hayat zor olabilir, ama sana göre hepsi zor bence :D

1|0
    0|0
  • Bence Çince öğrenmek zor hayatı nasıl görürsen öğle yaşarsın hayatı zor görürsen zor yaşar sana bağlı bişi

1|0
    0|0
  • Bence hepsinden önemlisi dedeye sahip çıkalım

1|0
    0|0
    • hayattan dedeyi alın geri neyi kalir ki 😂

• oldu canım bir kac yere klonla, arada bir yavaslayinca da format at. 😃 burs mu baglayacaksin/nüfusuna mi alacaksın bu kadar belgeyle kirtasiyecilige ne gerek var canın sıkılınca atarsin mesaj 😂

• Sigortan yatacak öğle yemeği var daha ne istiyosun be nankör ;p o değil de ben sekiz altı çalışıyorum. Beynimi kim söktü benim napıyorum ben :D iyi geceler yazcam sana cınım

• Behzat amirimin lafı mı geçti 😀

0|0
    0|0
  • bıtbıt etme gece gece yea

0|0
    0|0
    • nasilim hastagiyle sitedeki bitbitlara katlanılmaz öyleyse sen

• Bir müzik grubu

• Benim muzik grubuyla pek işim olmaz

• behzat ç yi izlemedim hayatı çok sorgularım. öyle :)

0|0
    0|0
  • hayatı sorgulamak? aptalca fazla sorgularsan dininden olacaksın

0|0
    0|0
  • Yasamak zor

0|0
    0|0
  • ben sürekli sorgularım... hayatı yaşamı neden bunları yapıyoruz? neden sürekli dizi filmlerin etkisinde kalıyoruz... neden televizyondan ayrılamıyoruz... ya da telefondan ya da PC den sürekli pişman oluyoruz neden?

0|0
    0|0
    • Kültür endüstrisi hepsi bu

• aynen gayet iyi devam edelim :D

• yok istediğin zaman konuşabilirsin benimle sorun yok

Kızlar Ne Diyor 5

• Ingilicce bilmiyos

1|0
    0|0
  • Çinde yaşamak😄😄😄

1|0
    0|0
  • Cince 3 4 sene de öğreniliyor ama bu hayat çözülmüyor be yani yaşamak zor :)

1|0
    0|0
  • hayatı zorlaştıran insanlar hayat pahalılığı da insanlardan kaynaklanıyor

1|0
    0|0
    • Canimm kapitalizm varken hayatın pahaliligina böyle bir yorum getirmeye ne gerek

• Spartaküsün özgürlük için savaşan köle ordusunda bile sınıflar vardı. Birileri gönüllü köleliği seçtiği sürece yeryüzünde hiçbir şey değişmeyecek :)

• şu sermayedar yok mu artı ürüne el koymasa tüm sorun hallolur dicem ama ondan da şüpheliyim ya neyse

• Hayırdır mesaj sayın mı azaldı

0|0
    0|0
Yükleniyor...