Fundamentals cem yılmaz komedisi

arkadaslar ne zamandır izlemek istiyordum bunu bugün izledim ama tam izleyemedim yarın izlicem inş ama harika yaa :) cok begendim izleyen anlatımında en çok güldüren neydi aslında o kadar seyden bahsetmiş ki ya :)

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• bazı arkadaşlar erotik muhabbet yapıyor ondan güldürüyor demiş ama hakkını yememek lazım öyle ya da böyle insanları güldürmesini biliyor..

O erotik muhabbet deyipte kızdıgımız şeyler de aslında günlük hayatta çogumuzun düşündügü ya da aklımızda olan şeyler zaten. Ya da arkadaş ortamında dillendirdiğimiz muhabbetler..

O yüzden bunları bir kenara bırakırsak cem yılmaz izlenir haciiiiiiiiiiiiii

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ulan bayram geliyo, kandil oluyo, bu normal adamlar; oluyo sana niyetçi... :DD

Kimse, ''Bayramın kutlu olsun.'' ''Nice yıllar dilerim.'' onlar kalmadı artık...

Bayram gelir ellere,

Sevgi verir dillere,

Ver öpeyim elini,

Elin girsin g*tüne! :D

1|0
    0|0
  • Cem Yılmaz izleyenler bilirlerki.. Adam Zamanında Demişti.. burda şimdi beni 2 saat izleyip dışarı çıktığınızda;

"Abi Çok Güldük Mükemmeldi" falan demeyin.. :D eğer Biri Size " Neye Güldünüz?" Diye Sorarsa "Hönk! diye kalırsınız"... :D Anlatamazınız demişti :D

Ondan Dememdirki Sormak yersiz :D))

Adam Bildiğin Canlı Mixer :D Konudan konuya öyle bir geçiş yapıyorki apışıp kalıyosunz :D

1|0
    0|0
  • çok iyiydi. ama işte böyle sen sorunca akla gelmiyo ki :)

0|0
    0|0
  • şu ingilizce muhabbeti öldürdü beni :) çok iyi gözlemelemiş gerçekten :)

0|0
    0|0
  • Çok fazla şey var, aklıma gelen belli bir esprisi yok, birkaç tane çok güzel espri var.

0|0
    0|0
  • full erotık anlatıyo oyle gulduruyo ınsanları sacma bence

0|0
    1|0
  • N Yazayım? Uyudun mu de.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• cem yılmazın gösterilerini beğenmeyen biri olarak söylüyorum önyargıyla gitmek istemedim arkadaşlar zorla bilet aldırdılar ama verdiğim her kuruş helal olsun o kadar eğlendim. Sende nasıl bir gözlem yeteneği var be adam

0|0
    0|0
  • Baştan sona kadar mükemmeldi!

0|0
    0|0
  • Her zaman ki Cem Yılmaz güldüm mü ? Evet. En çok ta şu "Hi, guys " kısmına sanırım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...