Hangi aktörün filmleri daha iyi oluyor?

Hep sinemayla ilgili paylaşım yapıyor diyiceksiniz ama napıyım?😄😄

• Aamir Khan - 3 idiots, PK, Her çocuk özeldir, Ghajini, Dhoom 3, Fanaa, Talaash...
    23% (7)22% (6)23% (13)Oy Ver
  • Leonardo Dicaprio - Titanic, Kanlı elmas, Zindan adası, Inception, Para avcısı, Köstebek, Zincirsiz...
    30% (9)22% (6)26% (15)Oy Ver
  • Johnny Depp - Karayip korsanları, Alice harikalar diyarında, Makas eller, Charlie'nin çikolata fabrikası, Sweeney Todd, Karanlık Gölgeler, Halk Düşmanları...
    13% (4)4% (1)9% (5)Oy Ver
  • Brad Pitt - Fight club, Snatch, Truva, Benjamin Button, Se7en, Fury, Ocean's...
    7% (2)19% (5)12% (7)Oy Ver
  • Shahrukh Khan - Benim adım Khan, Veer Zaara, Jab tak hai jaan, Devdas, Chennai express, Kal ho naa ho, Don...
    13% (4)4% (1)9% (5)Oy Ver
  • Tom Hanks - Yeşil yol, Forrest gump, Kaptan Phillips, Er Ryan'ı Kurtarmak, Apollo 13, Terminal, Yeni hayat...
    14% (4)22% (6)18% (10)Oy Ver
  • Russell Crowe - Gladiator, Akıl Oyunları, Cinderella man, Çelik adam, Sefiller, Son Umut, Nuh'un Gemisi...
    0% (0)7% (2)3% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Di Caprio / Tom Hanks / Julia Roberts / Al Pacino / Robin Williams

1|0
    0|0
    • Juliayı at o listeden romantik komedi filmleri çerezlik benim için.

• Türk oğlu Türk'üm..3. kuşak gerçek bir istanbulluyum, kökenimiz göçmen, bunu şu yüzden yazdım, bazı değerleri yerden yere vurduğumda aklına etnik kökenim olarak birşey gelmesin.. Müslüman toplum asırlardır, insanlığın başına bela olmuş, düşünmeyen üretmeyen embesil sürüsü, sevilmemesi normal ve haklı bir durum.. Türkler ise aynı şekilde barbar ve cahil bir sürü, Hindistan ise cinsel sapıklığın had safhada olduğu halkının tembel tembel geviş getirdiği, tüm umudunu binlerce tanrıya bırakmış garip bir koloni.. yani kendi adıma kendi ırkım dahil sempati kuramıyorum, ve bana hiç samimi gelmiyor, bakış açım böyle.. Türk olduğum için herşeyi halının altına süpüremem, realist olmak lazım.. realist ve özgür düşünceli

• natalie portman, helena bonham carter, umma thurmn ;)

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi birbirinden basarili, severim hepsini kiyaslamak cok zor. Leo'nun yeri ayri bende o yuzden onu sectim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tom Hanks oyunculuğunu daha çok beğeniyorum. . zaten dünya listelerone giren en iyi iki filmlerinde imzası vardır

0|0
    0|0
  • Bu isimler arasından Tom Hanks en iyisi ve hemen ardından Leonardo DiCaprio.
    98 Er Ryan'ı Kurtarmak ve 97 Titanik. Sinemadan çıkanların sevgililerine, eşlerine sarılarak hüngür hüngür ağladıklarını hatırlıyorum. Kendi kendime, acaba ben başka bir filmi mi izledim diye sormuştum.

0|0
    0|0
  • Tom Hanks 1 numara. Adamın kötü filmi diye bişey yok, bir afişte tom hanks yazıyosa hiç düşünme izle

0|1
    0|0
    • Bu oyuncuların hepsi aynı şekilde benim için. Belki johnny depp biraz daha geri planda olabilir sadece.

• zevkler renkler misali.. ama bahsettiğim konuya tekrar dikkatini çekmek istiyorum, birçok aktör film patates olsada önerilen ücret iyi olduğunda o filmde oynayabiliyo ama tom hanks in böyle bir durumu yok

• Ben de diyorumki aamir khanın da 30 filmini izledim yemin ederim hepsi iyiydi tıpkı tom hanks gibi.2si de canlarım benim 😄

• Hepsi bir birinden güzel ghajini

0|0
    0|0
  • Tom hanks aralarında en önde yer alır. sonra johnny deep, brad pitt, leonardo, sonra russel crow gelir.

0|0
    0|0
    • Bollywood izlemiyosun sanırım. Ya da izledin sevmedin.

• Gidemezsin çünkü vizyona girmiyolar maalesef. Ama 3 idiots çok ünlü izlememene şaşırdım.3 idiotsu bir dene sen. Sevmemen zayıf ihtimal.

• sinemaya gelmemesi kötü. Burada bile emperyalizm. Ah işte paralarımız kimlere gidiyor. Tavsiyene uyup izleyeceğim. Hatta...

Kızlar Ne Diyor 3

• Johnny Deep'i seçtim ama Nicolas Cage'i de listeye görmek isterdim :)

0|0
    0|0
  • Leonardo di caprio ve aamir khan filmleri harika oluyor 👍🏻

0|0
    0|0
  • Inception dan dolayı dicaprio diyorum ama Nicolas Cage filmleri süperdir

0|0
    0|0
Yükleniyor...