Kitaplarınızı paylaşır mısınız? Peki bittiğinde üzülüyor musunuz?

Kitap okumayan biriyle evlenmem. Evimi kütüphane haline getirmek istiyorum. Onlar benim için çok önemli. Herkesle paylaşmam şahsen aklım kitaplarımda kalıyor.Kitaplarınızı paylaşır mısınız? Peki bittiğinde üzülüyor musunuz?

1|1
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle katılıyorum, kitap okuyan birisi evlenirim. Sabahtan akşama kadar televizyon seyderecek birisi ile değil, evet seyredebilir fakat abartmadan, günde en fazla 2 saat sonra kitap okumak gerek.

Gerçekten tüm ilişkileri, her şeyi bozuyor, kitap gerçekten hayatımızın en önemli yerinde bulunmalı. Kitap okumak insanı iyi hissettirir, her zaman yanınızdadır, onlara iyi bakın.

0|0
    0|0
    • Bir erkek olarak kitapları sevdiğin için seni tebrik ettim 👏

• Bende En İyi Cevap olarak uygun gördüğün için ve beni tebrik ettiğin için çok çok teşekkür ederim... :)

En İyi Kız Görüşü

• Bende kitap okurken "olamaz ya 300 sayfa kalmış" gibi düşüncelere kapılan tek ben miyim diyordum bunu öğrenmem iyi oldu. ☺️
    Üzülüyorum ve genelde paylaşmayı seven biriyim ama konu kitaplarımsa hayır paylaşamıyorum 😬

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Carlos Castaneda kitapları okumadigin için Şu an oturup hüngür hüngür aglamali ve o yazarla seni tanistirdigim için bana tesekkur etmelisin. Saygila rimla

1|0
    0|0
  • @Uzaylıcnsu buyuk bir kutuphanem var.. ozel kitaplarimi vermem cift olani verebilirim.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle paylaşmam.
    Herşeyimi paylaşırım kitaplarımı asla

1|0
    0|0
  • Sadece ve sadece Ahmet Ümit İstanbul Hatırası kitabı bitecek diye her gün en fazla 10 sayfa okurdum. Bitmesin diye yani :D

0|0
    0|0
  • kitap tavsiye etmeyi severim veririm kitaplarımı.

0|0
    0|0
  • insan çocuklarını paylaşırmı kanka

0|0
    0|0
  • Aklın da sayı tut okuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bitirince üzülmem tabi, daha neler.. Ben de kitap okumayan biriyle beraber olmam. Kitap okumak empati yeteneğini geliştiriyor. ilişkilerde bu çok önemli. Yakın arkadaşlarım da hep okuyan insanlar mesela.. Genelde kütüphaneden, arkadaşlarımdan aldığım kitapları okurum. Kendime gidip de özel olarak kitap satın almam.

1|0
    0|0
  • Bir anne çocuğunu nasıl kimseye emanet edemiyorsa, bende öyle kimseye veremem kitabımı. Bencilliğimden falan değil, hiçte bencil değilimdir hatta ama benim için çok değerlidir tüm kitaplar, sadece sevdiklerimle, benim gibi kitap severlerle paylaşırım.

1|0
    0|0
  • sonunda ne oldu merak ediyorum nasıl ederler acaba diye çok düşünürüm. kitaplarımı evlendiğim zaman evime götürcem. evleneceğim adamda okuduğu için için kitap yuvası olacak daha çok

1|0
    0|0
  • Üzülüyorum, paylaşabilirim.

0|0
    0|0
  • Paylaşmam kimseyle

0|0
    0|0
  • aynen kitapsız olmuyor ama sadece kitapla da olmuyor arada kaldım

0|0
    0|0
  • paylaşmam çünkü genelde dışı yıpranmış geri geliyor kitaplar malesef :(

0|0
    0|0
  • Kişisine göre değişir böyle buruşturup dikkat etmeden okuyanlar varya onlarla paylaşmam işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...