Kuzey Güney dizisindeki küfürler hakkında ne düşünüyorsunuz?

takip ettiğim bir dizi değil ama geçenlerde dikkatimi çekti son bölümünde epey küfürler var biiip kullanmamışlar oysa behzat c.de açık açık küfürler duyulmuyor sizce hangisi olmalı.oysa kuzey o kadar çok küfretmişki fazlasıyla şaşırdım

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• link Bu yapım şirketinin internette yayınladığı sansürsüz versiyonu televizyonda ise sansürlü versiyonunu yayınlamak zorundalar izlersen farkı görürsün. Mümkün değil küfürlü bir şekilde tv ekranından geçmesi. İzlediğim bir dizi olmadığı için televizyonda ne kadar bariz bir küfür var bilemiyorum ama.

0|0
    0|0
    • ben diziyi takip etmiyorum ama küfürlü verildiği söylenınce şaşrdım

• haber sitesindekini gördüm o şekilde oldugunu bilmiyordum teşk.aydınlattıgın için

• Önemli değil ben teşekkür ederim ..

Erkekler Ne Diyor 6

• Tv izleyen birisi değilim ama insanları küfüre ve şiddete özendiren her türlü yapıya karşıyım .

Ne polat alemdarlar çıkmıştır şu ülkeden , kısa zamanda behzat ç ler , kuzeylerde çıkar .

Sonra toplum niye bu kadar bozuk diye o yapımları yayınlayan zihniyet haber yapıyor .

0|0
    0|0
  • sanki hic kufretmeyen bir toplumuz ya milletin özenmesi kalmisti sokakta 8 yasinda ki cocuk milletin 7 sülalesi ile alakali ne entersan kufurler ediyor sonra bizim yasitlarimiz acaba filmler mi buna etken diyor.

hani resmi bir arastirma yapilsa küfür lugati en genis ulke turkiye cikcak ama su sacma konuya bak. kemal sunal ile ilgili de bir ara ayni karalama kampanyasi yapiliyordu.

0|0
    0|0
    • ben soruda gençlerin özenip özenmemesi ile ilgılı bişey sormadım..sinema fılmını yayınlarken biiplenıyor yada dıger dızılerde bunda nıye verılmıs anlamında sordum..ayrıca toplum olarak yanlşlarımız var dye daha bi çok yanlşıda yapabılırız mantıgı ne kadar saçma

• zaten iyiki sana kalmıyo :)

• gercecekciyim sadece :))))

• hiç izlemedim fikrim yok.ama konu açılmışken dün mahsunun aylardır reklamını yaptığı diziye bir şans vereyim dedim.abartısız 5 dk lık sahnelerde 8 kere or.spu kelimesi ağızlarından çıktı.sansürlüyorlar tabi ama yinede baydı beni.bu mu reklamı bu kadar yapılan dizi

0|0
    0|0
    • ben hiç şans falan vermedim çünkü töre dizilerini sevmiyorum mahsunu zaten sevmiyorum..konular zaten aynı şeyler

• saçma sapan bir dizi...

0|0
    0|0
  • ben seyretmiyorum ama tv dende küfür olmasını hoş karşılamıyorum...

0|0
    0|0
  • Doğallık yapıyorlar güya ama gençleri özendiriyorlar farkında değiller.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Biplenmesi ilginin daha çok oraya kaymasına yol açıyor başka bir şey değil. Bak ben mesela küfürleri hiç duymamışım insan odaklandığını duyuyor ben ana fikre bakıyordum (:

Hem böylesi daha iyi .. Biplenen küfrü ağız okuyarak çıkarmaya çalışan insanları görmektense oradaki küfrü duymayı tercih ederim. Hem sanki normalde dışarı çıktığımızda herkes İstanbul Türkçesiyle saraylı havasında elit bir konuşma tarzı sergiliyor da yadırgıyorsunuz. Anlamıyorum yani bu saçmalığı.

Adam orda pazarcı bir arkadaş, döven bir baba ve hapisten çıkmış birini canlandırıyor siz diyorsunuzki ne çok küfretti .. Ne bekliyordun ki anlamadım yani ((: Ben rahatsız olmadım doğalı yansıtıyor ve biplenmemeside daha iyi olmuş.

Çocuklara kötü örnek oluyor, yok küfür öğreniyorlar .. Eminim o çocuklar içinden ne terbiyeli adam diyorlardır .D kendi sarfettikleri, duydukları küfürleri düşününce...

0|0
    1|0
    • iyi sen annen baban varken adam tv de saydırırken hahah aman da ne güzel sövüyor dimi baba dersin o da evet kızım der

• Aramızda bu kadar saçma bir diyaloğun geçeceğini sanmıyorum senaryo konusunda çalışmalısın (((:

• hiç izlemedim o diziyi nedense aşırı derecede itici geliyo bana...

0|0
    0|0
    • bende takip etmiyorum videosunu gördüm dikkatimi çekti filmleri bile böyle vermiyolar

• aslında doğal durması için yapıyorlar. kuzey karakterindeki adamlar küfürsüz adım atmazlar ama işin içinde rtük de olunca biple idare ediyorlar. yabancı dizilerde ise bu hiç yok biliyorsunuz herkes açık saçık küfrünü ediyor ne bipleme var ne ses kısma

0|0
    0|0
  • ondan sonra neden bu gençler küfrediyor oluyor...reyting için ne yapacaklarını şaşırmışlar.

ben izlemiyorum böylesine boş dizileri.oyunculara bakmak yetiyor.

0|0
    0|0
  • Dikkat etmedim hiç. İyi ama Kıvanç oynuyor.

0|1
    0|0
  • Hiç izlemedim ki. Yoksa tabiiki yorum yapmak isterdim tuuba.

0|0
    0|0
  • izlemıyorum

0|0
    0|0
  • Erkek temalı dizileri izlemiyorum.

0|0
    1|0
  • bence behzat ç.de de biplemesinler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...