Sevgilinizle sinemaya gidecek olsaydınız ne r bir filme giderdiniz?

evet arkadaşlar sevgilinizle sinemaya gidecek olsaydınız ne tür bir filme giderdiniz? ask dram komedi aksiyon. ve tercihinizi neye göre belirlerdiniz.

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• bak arkadaşım. sevgiliyle gidilebilecek tek film türü korku filmidir

çünkü

romantik bir filme gidersen asla filmdeki esas çocuk kadar romantik olamazsın

komedi filmine gidersen adamın yaptığı komik olur senin yaptığın armutluk olur

aksiyon filmine gidersen kabakuvvet yanlısı olduğunu düşünür

fantastik kurgu dersende sen çocuk olursun onun gözünde

E geriye ne kaldı?

tabikide korku filmi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Korku filmlerini çok seviyorum,sevgilim yok olanlarlada hiç korku filmine gitmedim sanırım hoş olurdu.

0|1
    0|0
    • madem sevgilin falan yok ne diye böyle bir soru sordunuz diceksiniz ama sadece kızlar genelde erkek arkadaşlarıyla beraber ne tarz film izler merak ettim. korku filmine gelince erkekler genelde korku filmini heyecanlı sahnelerden fırsatlanmak için tercih ederler. sözüm ona filmdeki sahnelerden korkuya kapılan kız erkek arkadaşına sıkı sıkı yapışır diye. :))

• sesli sesli gülüyorum bu yoruma. :))

• Teşekkür ediyorum :)

• Korku filmine gidelim :D

0|1
    0|0
    • meraklı kedi hangi kız benimle sinemaya gelir diye sormadım :)) sadece sevgilinle hangi filme giderdin diye sordum ama bu cevap da güzelmiş. :))

• emin ol o da bunu okumuştur. :)) ama öyle bir şans yakalarsan 2 kişilik biletin benden hediye. :))

• Eyvallah sağolasın..:D

• Animasyon filmine gitmek isterdim :)

0|0
    0|0
    • animasyon bende çok severim ama tek başıma kimse görmeden izlerim. kimse cocuk yerine koymasın diye. :)

• Evet ya hep öyle algılanıyor, halbuki çok güzel animasyon fimleri var, kendileri o tadı alamadığı için öyle düşünüyorlar :)

• askkkkkk fılmıne dramda aglarız

0|0
    0|0
  • Romantik güzel olur.

0|0
    0|0
    • aslında komedi ve romantizim karışık biraz daha farklı bir ruh tabiatı yaratır sinema çıkşında. :)

Erkekler Ne Diyor 2

• sağlam senaryolu bir film bulurum hep ona giderim filme odaklanmak için.başka türlü aklım başka yerlere kayıyo olmuyo :D

0|0
    0|0
    • kızda seni odun yerine koyar sinema çıkışı sepetler. o loş ışığın altında arada bir onun gözlerine bakmazsan kütük gibi oturursan kovalanmadığına şükretmelisin. :)

• 0 kilometre ilişkiden bahsetmiyorum ben rayına oturmuş bir ilişkiden bahsediyorum.

• Takvim yaprakları 3 Nisan 1998 i gösterdiğinde saf duygularla arı boku balımla Titanic filmini 15:30 seansında izlemiştik..

Bilet hala tozlu arşiv raflarımda..

0|0
    0|0
Yükleniyor...