Aamir Khan Nasıl Hintli Olabilir?

Yakışıklı ya da değil onu tartışmıyorum. Ama hintlilerin fiziksel özelliklerini taşımıyor.Aamir Khan Nasıl Hintli Olabilir ?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Ya aşkım benim ya o ❤️ Aslında çoğu Hintli oyuncu böyle

0|0
    0|0
    • Kadınları güzel ama shahrukh ve aamir ve hrithik dışında pek yakışıklı yok gibi.

• Ama yeteneksizler. Yani karizma yetenekle doğru orantılıdır.

• Varun dhawan sidhart malholtra gayet yetenekli

En İyi Erkek Görüşü

• Fizik olarak mükemmel biri sadece boyda sıkıntı var azıcık ama 😂 yani hintliye benzeyio benzememesi hakkında katılıyorum benzemiyorda süper bir adam oyunculuk ve fizik üst düzey 😂

0|0
    0|0
    • Yaaa bence de biraz kıl oluyorum kıskanıyorum yani 50 yaşında ben maymun gibi görünürüm kesin 😄

• Ahahah abi spor spor 😂😂

Kızlar Ne Diyor 5

• bana da rus ya da alman diyorlardı :D ama türküm

1|0
    0|0
  • Bir boyu kısa çok tatlı ya 😍😍

0|0
    0|0
  • Kezbanlar çok seviyo bu adamı xd

0|0
    0|0
    • Ben erkeğim ve 5000 tane film izledim. Sinema hastasıyım ben de seviyorum. Sen robert pattinsonla justin bieberla falan karıştırdın sanırım. Adamın filmlerinin hepsi kaliteli ve de acayip rol yapıyor.

• Yo hayır bence tam bir hintli tipi var

0|0
    0|0
    • Açık tenli, yüzü dolgun, kaslı, gözleri ela... Sence ortalam hintli özellikleri mi bunlar?

• Göz, dudak ve burun yapısı tamamen hintlilere özgü baksana. Göz rengi, ten renginde değişiklikler olabilir kaslı olması da zaten kendi isteğine bağlı

• Yanlış biliyosun ben hindistana gittim. Büyük burunlu hepsi ve de dudakları da büyük.

• 50 yaşında çok yakışıklı bir adam ve ayrıca filmleri çok güzel

0|0
    0|0
    • Evet ama hintli gibi durmuyo. İngiliz olabilir ya da türk. Ama hintliye hiç benzemiyor.

• aynen hiç hintli gibi değil

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...