Kitaptaki bir cümlenin altını çizip instagramda paylaşanlar bitmedi mi?

Tamam anlıyoruz kitap okuyorsunuz. Bizde okuyoruz ancak böyle şeyler yapmıyoruz. Bıktık valla aşk acınızdan, özleminizden ve takıntılarınızdan. İnsanların , gerçekçi onca derdi varken , aşk acısı diye kendine boş boş dert edinenleri anlamıyorum.

Güncellemeler:
Sizce? ?

0|1
41

En İyi Kız Görüşü

• Hayatımda hiç kahvemi, kitabımı alıpta pencerenin önüne gidip fotoğraf çekmedim bunu da tamamen okuduğum kitaplara borçluyum. Yeni çıkan popüler kültür kitapların okuyucuları istisnasız hep böyle nedense. Yazar o kitapları siz fotoğraf çekin diye yazmıyor ama onlar popüler kültür kölesi olduğu için bunu anlamıyorlar. Her şeyi geçtim bir insan okuduğu kitabı neden paylaşır ki akıllarınca kültürlüyüm havası vermeye çalışıyorlar. Neyse çok dolmuşum galiba bu konuda :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Tükenmediler dimi bir türlü. Laf atmak istiyor ama Kahraman Tazeoğlu'na yıkıyor süsü veriyorlar 😀 Ne söyleyeceksen git muhattabına söyle dimi ama. Böyle bir "ben kültürlüyüm" havası veriyorlar. Hayır madem kitap okuyorsun, bunu herkesin bilmesine gerek yok. Gerçi herkes özel bilgilerini paylaşma derdinde, düşünsene o kişiyi tanıman için insta'daki paylaşımlara baksan yeter, içinden bir of çekse karşıki dağlar duyuyor.

0|2
    0|0
    • Çok haklısın ya. Paylaştıklarını kendileri yazmış gibi bir havaları var. Eleştiri yapınca da yazara laf atmışız gibi görüyorlar.

• Aşk acısı diye birşey yok zaten. O kitaplarda kendilerini bulduklarını zannedip bir de sosyal medya hesaplarında yayınlayarak daha çok aşk acısı çekiyorum moduna giriyorlar haberleri yok.

0|1
    0|0
  • Bence cok ezikce

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...