Maket ev yapımı hakkında?

Ya kendime yeni bir hobi edinmek istiyorum böyle minyatür maket ev ve eşyalarını üretmek ya da birleştirmekle ilgili daha öncesinde tecrübesi olan yapan var mı bir yerden başlamak istiyorum

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Office store mağazalarında mimarlar için maket malzemeleri var. Kaldırım taşından kiremite kadar. Bilgin olsun

0|1
    0|0
    • Minyatür mü bunlar

• Çokta pahalı bir hobiymiş araştırdım birazda o ufak tefek şeylere kadar ben elle yapmak istiyorum aslında

• Onları gör koçtaş bauhaus turu yapi marketlerde ince çıta plak var her boy ahşap. Ucuz üstelik. Kendin yap. Eig için tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 5

• Lego yap 12+ serisi var CİTy mesela harika evleri yaratabilirsin

0|0
    0|0
  • En son ilkokulda böyle bir ödev vermişlerdi de kartondan yapmıştım onu da anneme yaptırmıştım

0|0
    0|0
  • Hiç yapmadım ama bence çok hoş bir hobi yapmaya başla

0|0
    0|0
  • mimarlığa gideydin keşke o zamanda böyle düşünürmüydün merak ediyorum öğğk geliyo şahsen

0|0
    0|0
  • Hic yapmadim ama onlar parca parca satiliyor sen birlestiriyosun boyle tahta oluyor

0|0
    0|0
    • Heh bende onlar hakkında bilgi istiyorum bu arada nick çok güzelmiş benim lakabımda panda :D

Erkekler Ne Diyor 4

• ben yıllar önce yapıyordum ama parçaları hazır veriyordu ve tahtaları birleştire birleştire bir şeyler çıkıyordu. londradaki köprüyü yapmıştım ve bir şey daha ama unuttum bak onu. çok zahmetli ama çok keyifli.

0|0
    0|0
  • Ben bir müddet yapmıştım güzel bir aktivite

0|0
    0|0
    • Bu tarz şeylerin çizimleri ya da bu çizimleri eve dönüştürecek hazır kesilmiş ahşap sunta vs bunları bulabileceğim bir yer var mı

• Elbette var ahşap malzemeleri satan yerle bulman mümkün boyası maketi parçalar herşey mevcut ama sehrinde nerededir bilemem

• gerekenleri söylüyorum kıl testere, silikon tabancası, tahta, güzel bir fikir ve bolca istek.

0|0
    0|0
  • Bu hobi bendede var ama ni süredir Yapamıyorum

0|0
    0|0
    • Tecrübeleriniz paylaşırsanız çok memnun olurum :D

• Bende çok geri kaldım kendimce yapardım amatör olarak sobra iş hayatı falan vakit Bulamıyorum şimdi hobi marketlerde özel parçalar var keşke boş kocaman bş odam olsa minyatü arabalar dan araçlara evlere doldursam minyatür ağaç bile var evde :) hala çocuk ruhumu koruyorum galiba :)

• Kesinlikle koruyorsunuz :D

Yükleniyor...