Benim gibi bir müzik zevki olanvar mı?acaba :/

herkese selam ya çok garip bir müzik zevkim var bu yaşıma kaar benim gibi olan tek bir kişi görmedim çılırıcam o kaar zıt şeyler inliyorum ki bir yana orhan ferdi müslüm bir yanan motzart vivaldi falan bir yandan zeki müren bir yandan küçük emrah veya bethowen gothe vb vb metal falan rammstein akıyorum dinlemedigim şey yok bir şarkı öncesi orhan çalarken bir şarkı sonrasında sabaton rammstein çalıyor çıldırıcam :/

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• bende her türden dinlerim ama çok seçiciyimdir müzikten anladığımı düşünüyorum

0|1
    0|0
    • eyv ama neden gizli yaptın cinsellik sorusu değilki :D

• eyv saygılar ama böyl bir sorudada kimsenin salca olucanı sanmam ama burası türkiye :D

• yok ya oluyorlar böyle kafam rahat

Kızlar Ne Diyor 5

• benim muzik tarzimi anlatmissin, yalniz sen degilsin, demekki belli bir tarzimiz yok, her daldan en guzellerini en özellerini ayiklayip dinliyorum ben, sende buyuk ihtimal öyle yapiyosun, ama benim hosuma giden bisi bu durum, sende öyle degilmi

0|0
    0|0
    • yya öylee hani gencim millet metallica falan kopaken zeki mürenle coşmak garip geliyor insanlara ya da türk sanat müziği ile :)

• gencligin cogunlugu öyle diye seninde o cugunlugun icinde olmana hic gerek yok, bende bir genc olarak tohaf görunsede sevmedigim tarzlar onlar, ama onlar sadece belli bir yasta dinlenicek seyler, ama senin dinlediklerin öyle degil, her yasinda sana uyum saglarlar.

• işte bu benim :) jazz- blues, rap ,ethereal müzik, türkü ,rock kulağıma hoş gelen herşeyi dinleyebilirim Erkan oğur aynı zamanda Azam Ali aynı zamanda Akon Nirvana Rammstein Eric Clapton dinleyebilirim o an ki moduma bağlı

0|0
    0|0
    • koyun psikolojisine soktum kendimi şimdi sevindim yalnız lmadıgıma :D

• Niye çıldırıyosun ki ,bende öyleyim her telden dinliyorum ,kalıplar içinde tıkılmışlığım yok, şimdi indie folk dinlerim 2 dakka sonra canım türk sanat müziği ister onu dinlerim sen mutluysan sorun yok bence .

0|1
    0|0
  • Arada saçmalıyorum ama o kadar uç noktalarda değil.

0|0
    0|0
  • Omg is that hitler?

Bide irkci değilim diye sorunu bitirseydin tam olcakmis :)

Soruna gelince..normalki..belliki ruh haline gore muzik dinlion..bence guzel bise :)

0|0
    0|0
    • ja ich liebe HİTLER,weil er ist führer :D

• Ehh iste,bole dusuncelere sahip olman urkutucu :)

Ama en azindan saklamiosun,iki yuzlu değilsin..buda bana gore dusuncelerin korkutucu olsada saklamamn acik sozlu olman..herne kadar sana katilmasamda.. guzel bise..

• sagolasın eksik olma kardeşlik dinimiz amin :P

Erkekler Ne Diyor 8

• Muzik evrenseldir arkadasim. Ben de oyleyim. Raki masasinda Zeki Murenci, Muslumcu olurum. Konserlerde duman'la kafa sallarim mesela. Sonra gidip serdar ortac hande yener dinlerim. Farid Farjad'in konserine gider ruhumu dinlendiririm.

Muzik evrenseldir ve kulaga hos gelen her sey dinlenmelidir. Bana gore tek bir tarz muzik dinleyen ve giyim tarzini ona gore ayarlayan adam bos adamdir.

0|0
    0|0
  • eee yani bende 8 dilde şarkılar dinliyorum ve hepsinin tarzı farklı,sen öğlen arası balık ekmek yiyip akşam fırında ördek yemezmisin?

0|0
    0|0
  • goethe'nin kitapları şarkımı söylüyormuş ?

1|0
    0|0
    • onu tam bilmiom aslında hani vivaldinin 4 mevsimi falan iyi gidio ama bir parça indirmiştim onun ismi vardı onu pek bilmiyorum açıkçası

• Bende müslüm dinledikten sonra linkin park scorpions metallica dinleye bilirim onun ardından zekai tuncadan seni sevmek imkansız olabilir :)

0|0
    0|0
  • her şeyi anlarım da "Gothe" yi nasıl dinliyorsun kardeş ?

0|1
    0|0
    • vivaldi falan iyi yane bilemiom pampa b arada vecihi iyiymiş :D

• eyw, saol da "Gothe" şair be pampa müzik adamı değil :D, ayrıca kafaya takma 4 mevsim - yaz (vivaldi ) kısmının ardından rammstein-rosenrot a sardırdığım olmuştur

• Kulağıma hoş gelen hertürlü tarz dinlerim skıntı yok

0|0
    0|0
  • Güzel olanı seçmek ve ayırt edebilmek estetik işidir..seni anlıyorum..

0|0
    0|0
  • Arka arkaya önce Taylor Swift ardından Ozzy Osbourne dinlediğimi bilirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...