Çoluğunu çocuğunu Kötü Kedi Şerafettin'e götüren dangalak akrabanız var mı?

Yok aklıma geldi, şimdi bizim milletin kafasında animasyon film demek, çoluk çocuk izlesin diye yapılmış film demek. Regular Show'u izlerken dayıoğlunun 'Kaç yaşında adamsın bunu niye izliyon?' dediğini duymuşluğum var, bahsettiği çizgi filmi değil çocuk zekası, kendi zekası bile anlamaz ya neyse.

Ekşi Sözlük'de sinemada bir sürü çocuk gördüğünü söyleyen tiplere rastladım. Var mı 30'lu yaşlarda, çocuğunu sinemaya götürüp sevindirmek isteyen ve içeriğini zerre kadar bilmeyip sırf animasyon diye Cihangir'de bir dişi kediyi 7 kişi zikmesiyle ünlü efsane Şerafettin'in filmine görürecek kadar mal bir akraba sizde?

Güncellemeler:
Bu arada Şerafettin denen sapığın yaratıcısı Bülent Üstün imam hatip mezunu. İmam hatiplerin ne kadar işlevsiz olduğuna iyi bir örnek.

1|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Ahahhaahh😄😄😄 kahkaha attım yemin ediyorum ya 😄 Vardır bence, denk gelmedim ama içeriğini bilmeden, önemsemeden çocuk sevinsin diye filme sokan sorumsuz insanlar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Kuzenim götürücekti reklamında artı 13 ü gördü bu nasıl animasyon dedi bende karikatürlerinden bahsettim vazgecti

0|1
    0|0
    • İnsanımızın kafasında animasyon filmler çok acayip bir yere sahip. İnsan düşünür biraz 'Ulan acaba nasıl bir film?' diye, japonların animasyon p*rno çekip tüm Dünya'ya sattığı bir devirde +13 übaresi olan bir filme insan 7 yaşında çocuğunu niye götürür anlamam.

Ha bana sorarsan izlesinler sakıncası yok, Şerafettin'in bir kediye tecavüz edişini okuduğumda 12 yaşında falandım, hiç de tecavüzcü olmadım ben bu tür yapımların çoluk çocuğun psikolojisini bozması için çocuğun baştan adam gibi yetiştirilmemiş olmasının gerektiğini düşünüyorum da, şuursuzca o filme oğlunu götürüp, sonra 'Bu ne biçim film' diye eleştirecek 'gerizekalı' insanlar var bizde.

• Animasyon filmini yanlis algilayan beyinlere henüz rastlamadim ama varlar yani. Sonra vay cocugum niye tacizci oldu.

0|0
    0|0
    • Ben o tacizcilerin filmden falan etkilendiğini düşünmüyorum, adamlarda algı yok. Çocukken çizgi romanlarını okurduk Şerafettin'in, öyle sapık yetşenimiz ne kadardır bilmem.

Öyle şeylerden etkilenmek için çocuğun baştan kötü yetişmiş olması gerekiyor.

• Bilincsiz ebeveynler bu tür filmleri izletiyorsa cocuklarina, baska bircok yerde de yanlis yapiyordur zaten.

• hikayesini bilmiyor olabilirler cahil olabilirler o zaman burada iş sinemaya düşüyor. girişte denetim yapıp yaşı küçük olanlar sinemaya alınmayabilirdi mesela? burada insanları suçlamak yanlış bence cahil insan nereden bilsin yani?

0|0
    0|0
    • Yav olay sinemaya gidip gitmemeleri değil, insan gideceği filmin yapısını sinemada bilet alırken öğrenmemeli her halükarda.

Olay filmi izlemeleri değil, içeriğini bilmeden gitmeleri. Güya yetiştirmekte olduğu çocuğuna film seçerken bile zerre kadar araştırma yapma geyiği olmaması.

Yoksa sinemaların lakaytlığı ayrı konu.

• Ben denk gelmedim ama çok vardır öyle dangalak.

0|0
    0|0
  • Sen var ya tam ekşicisin.

0|0
    0|0
    • Ekşi Sözlük troll yuvası oldu 2008 civarındaki tadı hiç yok.

• Oraya düzenli olarak yazanların ciddi mal olduğunu düşünüyorum

• Orda cidden nuktedanlikta zirveyi zorlayan muthis adamlar da var, mal heriflerde.

bir zamanlar okuyucusuna cok sey katan bir siteydi orasi

• Denk gelmedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Filmde +13 ibaresi bulunmaktadır. Buna rağmen çolucuğunu çocuğunu götüren varsa yapacak birşey yok.
    Kötü kedi şerafettinin karikatürlerini severim. Filme vakit sıkıntısı nedeniyle gidemedim. En kısa zamanda gideceğim.

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • Hahahhaha götürmüşlerdir. Acaba kaçıncı dakikadan sonra terkettiler.

0|0
    0|0
  • yok henüz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...