Şu hollywood aktörleri bollywood aktrislerinde ne buluyor?

Sürekli bir kur yapma durumu sürekli bir film teklif etme durumu. Erkek milleti işte elinde olmayanı güzel sanıyor oysaki dünyanın en güzel kadını hollywooddadır. Bu salaklar çingene kılıklı bollywood yıldızlarına sürekli övgü yağdırıyor. Sinir oluyorum.

Hugh Jackman-Aishwarya Rai
Şu hollywood aktörleri bollywood aktrislerinde ne buluyor ?

John Travolta - Priyanka Chopra

Vin Diesel - Deepika Padukone

Gerard Butler - Kajol

Will Smith - Rani Mukherjee

Tom Cruise - Preity Zinta

Türk kadın oyuncular hollywood yıldızlarının yanında olmalı hintli oyuncular değil.

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• İlk resimdeki kız güzelmiş. Her neyse.

Sorunuza gelince zevkler ve renkler tartışılmazmış. Siz Hollywood kadınlarını hoş bulursunuz, Hollywood'dakiler ise dünyaya kendi kültür (süzlük) lerini yaydıkları ve başka ülkelerinin sinemalarını kendilerine benzettikleri için bu zavallıları beğenebilirler. Ben ise kültüründen kopup Batılaşmamış Türk kadınını veya Anadolu kokan İran kadınını beğenebilirim.

Dediğim gibi; bu iş zevk meselesi. Herkes aynı şeyden hoşlanmalı diye birşey yok.

0|0
    0|0
    • İlk resimdeki kız dediğin 42 yaşında kocaman kadın.

• Bana genç göründü. En azından benden genç. :)

En İyi Kız Görüşü

• Ne alaka ya? Ne cins bir insansın? Kıskançlığında bu kadarı!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Aptallık hollywood tipli kadınlar varken bu kara eşşeklere bakmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen ya bende anlamıyorum insanlardaki hint aşkını. Filimlerini de saçma buluyorum hep aynı konu ayrıca hepsi birbirine benziyor kadınlar ve erkeklerin. Bir ayırt edebildiğin sha rukh khan var

0|0
    0|0
    • Aslında filmlerini çok beğeniyorum.3 idiots, Rang de basanti, pk, devdas, black, bajrangi bhaijaan, veer zaara... başyapıtlar ve saçmalıkla alakaları yok. Hiçbiri birbirine benzemiyor. Aamir ve shahrukhu da severim ama kadınları sevmiyorum.

• Gizlicik senin aklının ermeyeceği şeyler var.
    Bollywood fazla duygusal filmler yapıyor. Hollywood'tan alması gereken dersler var. Kapito?

0|0
    0|0
Yükleniyor...