Nü Modellik Hakkında Bilginiz Varmı? Bakış Açınız Nedir?

Herkese selam arkadaşlar.
Yıllardır instg. ve twitter. üzerinden takip ettiğim sayfalar var.
Ve sanatsal olarak gerçekten en doğal fotoğraf çekimlerinin yapıldığını düşünüyorum.
TR 'de bu mesleği ilerleten pek insan göremedim.
Kendimde fotoğraf modeli olmak istedim fakat ülkemizde sanat'a değilde Genetal bölgelere bakmaya düşkün bir SANATÇI adını taşıyanlar bulunduğu için olamadım. ( genelde bayan istedikleri için )
Herneyse diyelim. Sizin bakış açınız nedir? Nasıl karşılıyorsunuz?

Not: Gizliden cevap vermeye gerek yok , burada sanat konuşuyoruz şehvet değil ;)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• İlk önce canım arkadaşım merhaba :D
    Nasılsın?
    Şöyle başlayalım ben bir nü ve moda fotografcısıyım :)
    Belki bana iyi insan demeyeceksin :) Olabilir
    ama
    Tr de ilerleten insan cok yok ama cevrem ve kendim için ben az da olsa ilerlettigimi dusunuyorum. genetal bölgeye düşkün fotograf sanatcısıda dıyebılırsın bana ama :D
    durum oyle degıl :) nü bir fotograf tarzıdır.. Zaten nü cekımı herkezle yapılamaz.. benim oradakı amacım bayanların orasına burasına bakmak mı oldugunu dusunuyorsun? :( turkıyede ben ve benim haricim de nü ceken az kisi var.. ama ben orada para kazanıyorum canım arkadasım :) her model ile de nü cekım yapılmaz.. izin verenler ile yapılır ve erkek modeller ile nü cekımı yapılır. Bu arada Marie Claire dergisini bilirsin herhalde? Orada moda fotografcısıyım.. Ama haklısın turkıyeden sadece bir kac model ile nü cekım yapabıldık suana kadar.. türkiye bu konularda biraz daha sert diyelim gel seni model yapalım canım kardesım :D detayları konusabiliriz eger gercekten istersen :) Marie Claire yeni ÜNLÜ YOLUNDA adlı calısma baslattı istersen konusuruz.. bu arada sadece nu cekım yapmıyorum dedigim gibi dergilerde kapak cekıyoruz vs :)
    İyi geceler :) konusuruz..

0|1
    0|0
    • Ayrıca Adım MIKE CORNELUS tanıstıgıma memnun oldum :)
      portfoyum burada içinde hem nü hemde portre moda fotografları bulunuyor :)
      https:// www. flickr. com/photos/ mikecornelus/

• Aleyküm selam. Hayır tabiki sözüm gerçekten sanat olarak bakan insanlara değil , hiç görmemiş gibi sanatçıyım diye bağıranlara aslında.
      Araştırdığım dünya genelinde baktığım kadarı ile nü olsun veya sanatsal içerikli fotoğraflar olsun bunlarda fizikten çok (senin dediğin gibi ) o ırtamı hacayı verebilecek modeller ile çalışılıyor.
      Elimden tutan olursa tabikide modellik yapmayı isterim. M&C'i biliyorum ve takip ettiğim bir dergidir. Özelden ekleyerek bilgi almak isterim müsaaden ile iyi akşamlar.

• Kusura bakmayın yaşınız kaç acaba?

Kızlar Ne Diyor 1

• nü modellik bızım kulturumuzde olan bırsey değildir , ve ahlakı değerlere ters düşer , bu yüzden gelenekçı toplumda hıç de hoş karşılanmaz , bana kalırsa objektıf acıdan hıç bır mahsuru yok , modelın ve sanatçının kendı tercıhı , ama subjektıf olursam ne nü modellik yaparım ne de nü sanatı evıme alırım

0|0
    0|0
    • Herkesin kendi görüşü , ben sanatın en masum olduğu an gibi görüyorum. En yalın temiz...

Erkekler Ne Diyor 2

• Resim çizmeyi severim karakalem çizimlerim vardır kendi çapımda ama onlarada ayrı bir bakış açım var denene bilir bir sanat dalı

0|0
    0|0
    • Dünyadaki en iyi çizimlere bakarsak %80 i neredeyse nü portre'ler veya fotoğraflar.
      Fakat anlayan yokki be. : )

• Gelişmezde başkan : )

• Hayırlısı artık ben gelişmek için uğraşırım

• 4-5 ay önce teklif edilmişti. :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...