Adolf hitler Hakkında kitap?

Benim Adolf hitlere çok merakım var arkadaşlar ama yani sanki tarih anlatıyor gibi değil de daha akıcı ve heyecanlı şekilde anlatan kitap biliyor musunuz? Okuduysanız falan söyler misiniz?

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• Sende bendensin :) Benimde Adolf Hitler'e Aşırı merakım vardır Tarih bölümü okuyan birisi olarak sana önereceğim iki kitap var;
    1-) Adolf Hitler ve 2. Dünya savaşının Kaderi
    2-) Dünyaya kafa tutan Adolf Hitler

Bunları okumalısın hem yalın hem anlaşılır fakat piyasada bulunurmu bilemem ben Kütüphaneden alıp okumuştum onun haricinde kendi yazdığı Kavgam isimli kitap var fakat onun dili ve üslubu biraz karışık ve politik bir kitap onu okudum tavsiye etmem :)

1|0
    0|0
    • Yani insanlara yapılan zulüm falan o zamandaki durumlar merak ediyorum bu iki kitap karşılar mi? Sıkıntı yok kitapçım getiriyor istediğimi :)

• Kendine iyi bak iyi akşamlar 😊

• bu nasıl kitap önerisi be :)
      yayın evi? çevirmen?
      googlenin bile haberi yok ve bunu en iyi görüş yapmış :DDD :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Kavgam okuyabilirsin. Kendi ağzından anlatıyor. Güzel bir kitap, okuyunca etkilenmiştim ve gerçekten güzel konuşuyor etkileme özelliğine sahip.

1|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • Kavgam

1|0
    0|0
  • Kavgam birini en iyi kendi ağzından anlarsın

1|0
    0|0
  • onun zaten kendi yazdığı bir kitap var Mein Kampf (Kavgam) isminde..

1|0
    0|0
  • faydalı mı D:

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende çok merak etmiştim. Bununla ilgili kitap okumadım ama geçenlerde gördüm; Schindler'in Listesi diye bir film var; onu izleyeceğim. Bence araştırırsan sen de beğenirsin.

1|0
    0|0
  • Mein kampf var hitlerin kendi yazdığı kitap ama kitabın orijinalinin satımı yok yasaklandi. Ha orijinaline sadık kalmaya çalışarak, kırpılmış versiyonu var

1|0
    0|0
    • Yok orjinali yoksa olmasın. Bazı ülkelerde yasaklanmış diye duydum burada değil

• Türkiye'de de yasak. İnsanlari nazizme yönelttigi gerekcesiyle bircok ülkede yasak. Ama hiç okumamak yerine sadeleşmişini okumanı tavsiye ederim, en azından fikirlerini ögrenirsin

• Haklısın teşekkür ederim

• Mein Kampf kendi yazdigi kitap oku derim

1|0
    0|0
  • O faşistin nesini merak ediyorsun..

0|0
    0|0
  • Kavgam :D ama seni sarar mı bilemem :/

0|0
    0|0
    • Evet ağırmış biraz

• Aslında o kadar da ağır değil ama biraz da kişilik meselesi sana göre öyle olabilir bilemiyeceğim

Yükleniyor...