İlk hayal kırıklığınız ?

İnsan hayatı boyunca birçok hayal kırıklığı yaşar peki sizin ilk hayal kırıklığınız neydi?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında her insanın farklı olduğunu.insanın herkesi kendi gibi sanmasının yanlış olduğunu farkettiğim an oldu sanırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bando kıyafeti..

İlkokulda, müzikal yeteneğim var diye bandoya seçilmiştim. Çalışmalara başladık. En son gün, müzik öğretmeni herkesin kıyafetini getirmesini; kendisinin bizzat kontrol edeceğini söylemişti. O zamanlar da durumlar çok kötüydü, babamın dükkanı kapanma raddesindeydi. Alamamıştık ve bu yüzden bando takımından diskalifiye oldum..

Büyüdüm sonra, çok büyüdüm ve müdür denilen yavşağın ''sen gelme'' demesini hiç unutmadım.

Okuluma gittim bir gün. 23 Nisan öncesiydi. O zaman ki müzik öğretmeni ile tanıştım ve gerçekten hevesli olan çocukları seçmesini rica ettim ve hepsinin bando kıyafetini ben aldım.

Ara ara da tekrarlarım bunu..

0|1
    0|0
  • hangisini söylim bir sürü hayal kırıklığı yaşadım ...

1|0
    0|0
  • Küçükken babam oyuncak alıcam demişti. bütün gün bekledim . Geldiğinde sordum almayı unutmuş. İlki buydu.

0|0
    0|0
  • o kadar çok ki roman olur.

0|0
    0|0
  • İlkokul sonda takdir yerine teşekkür almam. Çünkü abim takdir almıştı ve resmen 1 hafta ağlamıştım

0|0
    0|0
  • ilk girişimde öss yi kazanamayışım... ikincisinde kazandım ama hayal kırıklıgı 1 yıl sürdü...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ılkını hatırlamıyorum ama son hayal kırıklıgım sevgılımle hafta sonu tatıl planlamıstık tam hazırlandık cıkıcaz beyfendının ısı cıktı gıdemedık... ve tam 1 hafta konusmamıstım buyuk hayal kırıklıgına ugramıstım cunku cok gıtmek ıstedıgım bıyerdı...

0|0
    0|0
  • Yaklaşık 10 senedir kardeşim dediğim kız uğruna çok sevdiğim işimi bırakmıştım.Ama o bir başka kızı benden daha üstün gördü ve benle arkadaşlığını bitirme noktasına gelmişti.Üstelik kızla samimiyeti kızın bana terbiyesizlik yapmasından sonra başldı.Bu durum benim ilk ve belkide en büyük hayal kırıklığım:((

0|0
    0|0
  • ilk-babaların dövmekten başka sevmeyede yaradığını öğrendiğim andı.son-sevgilimin yalanlar söylemesiydi kalbimi kıracak tarzda...

0|0
    0|0
  • İlkini hatırlamıyorum ya sonuncusunu düşündüm aklıma gelmedi ne garip :/

0|0
    0|0
  • 11 yasındayken benı ogluna almak ısteyen gulten teyzenın cocuguyla cıkmaya basladıgım da bna msj atıp oglumun pesnı bırak yoksa bbna soylerım demesı soguk tokat etkısı ypmısdı 5 yaz cıkmıstık ama hıc unutmadım ılk hayal kırıklıgım oydu

0|0
    0|0
  • Hiç hatırlamıyorum ama son hayal kırıklığım adam olmasını ümit ettiğim bi arkadaşımın hala aynı halde olması.

0|0
    0|0
  • ilk hangisiydi ya ?

0|1
    0|0
Yükleniyor...