Truman Show Filmini İzlediniz mi?

Konusunu nasıl buldunuz ben çok etkilendim acaba hayatta böyle bir şey olabilir mi?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• bir çok kişi ve eleştirmen tarafından beğenilsede imdb de üst sıralarda olsada bana göre çok anlamsız bir film şahsen duygusal bir yapım yoktur yüzbinlerce insanın duygusallaştığı filimlerde içimde bir kıpırdama olmazken matrix 1 filimdeki helikopter sahnesinde aglamamak için zor tuttum kendimi sanırım benim duygusal bakışım farklı

1|0
    0|0
    • Filmde duygusallık fazla ön planda değil zaten, konusu ilgi çekici şüphe uyandırıcı

• son sahneye dikkat et anlamakta zorlana bilirsin :)

• izledin mi intactoyu sana tavsiye ettim ve bende izledim bugün yine

En İyi Kız Görüşü

• İzledim ve sevdiğim filmlerden biri. Özgün bir konusu var bu nedenle başarılı bir film. Bence herkes hayatında bir kez olsun o düşünceye kapılmıştır. 'Acaba izleniyor muyum?' ne bileyim.. 'Ya kurguysa?' hiç mi aklımıza gelmedi?

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sinemada izlemiştim...1998 demi neydi... muhtemelen sen daha bebektin...
    güzel filmdir... gerçek hayatın böyle olduğunu düşünmemiz saflık olur ama böyle deneyler yapıldığına dair şüphelerim var...

1|0
    0|0
  • Olamaz olsa olurdu çoktan.

1|0
    0|0
  • In case I don't see ya! Good afternoon, good evening and good night.

2|0
    0|0
  • evet ızledım bır ara banada oyle gldı ama sonra gecıyor

2|0
    0|0
  • bulunduğumuz hayatinmi baska insanlar tarafindan kontrolunden bahsediyosun

1|0
    0|0
    • olabilir ama izledin biliyosun o yapay yerle bu yapay yer arasinda baya fark var onun icin oyleyse bile bizden daha gelismis veya cok daha farkli varliklar tarafindan olmus olma olasılığı daha yuksek ;)

• Ya da Man In Black filmindeki gibi galaksimiz bir misketin içindeyse sadece?

1|0
    0|0
  • Izlemedim ama musait oldugunda bakcam merak ettim

1|0
    0|0
  • Sevdiğim filmlerden biri. İnsan şüphe duymuyor değil elbette ama öyle bir şey olsa illaki fark edilirdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...