Normalde damarın kralını dinleyen adamlar bir arabaya binince neden son ses yabancı müzik dinlerler?

Normalde damarın kralını dinleyen adamlar, (ki %90 ı böyle) bir arabaya binince neden son ses yabancı müzik dinlerler ve patinaj falan çekerler...

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben damar dinleyen de gördüm..Bence ilgi çekmek için yapıyorlar normalde dinlemediği halde arabasında son ses dinleyenler için diyorum bunu

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ARTİİİİZZZZZ ;) :))) tek kelimeyle özetler bu işi :)

0|1
    0|0
    • artizz ne ara la bazarda... :DD

• anlamammı o adamın videosu var :D artışı soruyorlar artiz anlıyo :D:D:D

• Akılları sıra moderen oluyolardır arkadaşlar:))

0|1
    1|2
  • Ben anlamıyorum bu tip kişilikleri. Kendi duyabilcegim kadar açsana be kardeşim şunun sesini. Gerçekten berbat bi hale düşüyolar. Hele yabancı müzik ve bası sonuna kadar açan arkadaşları Allah bildiği gibi yapsın ne diyim. Çok sinir oluyorummmm bunlara ben ! Dikkat çekiyolar evet ama sadece arkalarından yedikleri küfürlerle..

0|0
    0|0
  • Ben de hep merak etmişimdir. Neden acaba?

0|0
    0|0
  • kizlara hava atmak icin ;) :D

0|0
    0|0
  • cahilliklerinden.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Küçük oglan kiz arkadaslarina Hava atmak için pantolonunu asagiya indirerek :

- Iddiaya girerim, hiçbirinizde bundan yoktur.

dedi. Kizlardan biri ortaya atildi, etegini kaldirarak cevapladi :

- Annem dedi ki, eger insanda bundan bir tane varsa, ondan istedigi kadarina

sahip olabilirmis...

fıkranın konusuyla aynı kardeşim

0|1
    0|0
  • son ses müziği genel itibariyle hava atmak için dinlerler öyle sanmaktayım

0|0
    0|0
  • Çünkü onların düşüncesine göre ortam eğlenmeliktir. Ve son ses müzikle beraber çok karizma ve tikidirler. Dikkatlerini üzerlerine çekmeyi çalışırlar ve çekerlerde. Ama hiç kims onlara insan gözüyle bakmaz. Tıpkı hayvanat bahçesinde böğüren bir ayı gibi. Dikkat çekmeye çalışır , çekerde. Ama insanların gözünde sadece bir hayvandır.

0|0
    0|0
  • Yabancı müzik dediğin de "dum tıs dum tıs güm güm güm güm" oluyor aslında. Sağır olmaya çalışıyorlar arabada.

0|0
    0|0
  • Sırf hava olsun diye

0|0
    0|0
Yükleniyor...