Cemal Süreya, Sabahattin Ali, Nazım Hikmet?

Şu sıralar kitap almak istiyorum. Bildiğiniz gibi başlıktaki şairler, yazarlar oldukça popüler. Herkesin dilindeler. Şiirden anlamayanların bile dilinde bir Cemal Süreyadır gidiyor. Herneyse bende size bu şairlerin yazarların kitaplarının abartılıp abartılmadığını sormak istedim. Sadece popüler olduğu için boş bir kitap okumak istemem. Bu yüzden okuyan birisi varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Nazım hikmetin memleketimden insan manzaraları şiirini okumanı tavsiye ederim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sabahattin Ali Kürk Mantolu Madonna
    Nazım Hikmet Piraye'ye mektuplar
    Canan Tan Yüreğim Seni Çok Sevdi, Hasret, Eroinle Dans, Piraye

Ah Piraye beni benden aldı ahh ahh

Nehir Erdem Deli Divane

Aklıma gelenler bunlar :)

1|0
    0|0
    • Ya bunlar güzel şairle yazarlar mutlaka oku canım tereddüt etme ben soruyu yanlış anlamışım :D

Erkekler Ne Diyor 2

• sebahattin alı kitapları guzel 3 tane romanı var 3unude okudum
    bıde sana tavsıye nasıl anlarsan ahmet gunbay yıldız bu yazrın romanlarıda guzel akıcı ve anlasılır

0|0
    0|0
  • Sabahattin Ali'yi rahat bir şekilde okuyabilirsin. Abartının hakkını veren bir yazar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Nazım Hikmet' in Memleketimden İnsan Manzaraları kitabını ölene kadar saklayacağım sanırım. Altını çizmediğim satır bırakmadım diyebilirim. Fakat tekniği biraz farklıdır yani ne düzyazı diyebiliyorsun ne şiir ne roman değişik bir eser. Okuduktan sonra pişman olmayacaksın ve hayatına farklı bakış açısı getirecek bence :) 835 Satır isimli şiir kitabınıda okuyabilirsin. Sabahattin Ali'ye de İçimizdeki Şeytan ve Kürk Mantolu Madonna'yı okumakla başlayabilirsin devamı zaten gelecektir.. Kolay gelsin şimdiden!

0|0
    0|0
  • Bazıları popüler olan her şeye koşuyor, neye koştuklarını bile bilmeden. Ama burda yazılan yorumlara göre bişeyin boş ya da dolu olduğuna karar veremezsin, versen de yanlış olur. Kendin okuyup kendin karar ver lütfen:) Nazım Hikmet beni her okuduğumda kendine hayran bırakır.

0|0
    0|0
  • Hayır abartılmıyorlar ama sadece güzel olanın sıradanlaşmaya yüz tutması üzücü.

0|0
    0|0
  • Hayır kesinlikle boş kitap değiller hepsini gönül rahatlığıyla alıp okuyabilirsiniz

0|0
    0|0
Yükleniyor...