HİP HOP kültürü hakkında bir bence yazsam desteklermisiniz?

HİP HOP kültürü hakkında bir bence yazsam desteklermisiniz ?
Amacım hip hop kültürünü biraz daha iyi tanıtabilmek ön yargısı olan kimselere Rap , graffiti, dj lik,
break dance gibi alt kategorileriyle detaylı bir bence yazmayı düşünüyorum her türlü farklı yorumlarınıza açıgım

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• 0|1
    0|0
    • mizah anlayışın için teşekkürler ama bu kadar basit degil hiphop ;)

• Kendi içinde bir kültür tabi de hip hop deyince bu geliyor aklıma =)

• Ön yargım yok, aptalca buluyorum o müziği de, giyim tarzını falan da.

0|0
    0|0
    • neden aptalca olsun kardeşim bir rap şarkısını göze alırsa k mesela bir popçunu bir albümde tüm söyleyip anllatabilcegini tek şarkıda dile getirir ve kafiyeler çok önemli pop müzikte bunun göremezsin giyim tarzına gelcek olursak o senin düşüncen fakat bence çok hoş
      bandana kasket falan

• Grammy ne la? Justin Bieber de ödül alıyor ona bakarsan.

İlla söz yazarlığı istiyorsan, aha şu şarkıda Dave Mustaine'in yazarlık kalitesini ben Eminem'de hiç göremedim. Bu adamlar en nihayetinde mainstream adamlar, bir şişirme var haklarında, ki ben Eminem'i severim, arada beğendiğim şarkıları çıkar, ama benim gözümde pek yetenekli bir müzisyen değildir.

https://www.youtube.com/watch?v=Lcm9qqo_qB0

Ki üstelik bu koyduğum şarkıda ciddi bir estetik var, müzikal anlamda muazzam bir kalite var.

Jazz, progresif gibi artık işin allahı adamların yaptığı işlerden bahsetmiyorum bile.

Bu tür müziklerin yanında hip hop dediğin şey bana feci biçimde yavan geliyor. Ve sanki bu adamlar söz yazarlığında hayatın sırrını veriyorlarmış gibi davranma boşuna.

Yaptıkları iş benim gözümde kaliteli müzik değil, belli bir ritimde laf ebeliği yapmaktan ibaret.

• bunlar senin düşünce bence öyle degil hip hop la jazz falan kıyaslamam ben gerek yok bile neyse :D

• hip hop candır be

0|1
    0|0
Yükleniyor...