Profil resminize bakıp size özel kendim söz yazıcam kimler merak ediyor :D?

Profil resminize bakıp size özel kendim söz yazıcam kimler merak ediyor :D?

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• erkeklere bir yorum bile gelmemiş Hendri arkadaştan :D:D amaç belli. kardeşim kızlar diye belirtseydin bari :)

0|0
    0|0
    • kanka yemin ederim yazıcaktım ama çok sıkıldım kızlardan 1-2 kişiyede yazmadım kafamı toplim yazıcam kardeşim hemen kötü düşünme

• yanlış anlaşılmak istemem iyi akşamlar kardeşim :)

• eyw ^___^

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 13

• Merak ediyorum. 😊

0|1
    0|0
  • Niye ki.

0|0
    0|0
  • Ben merak ediyorum :)

0|0
    0|0
  • Olur..

0|0
    0|0
    • akvaryumdaki hava pompası balık için neyse sende benim için öylesin.. nefesimsin, sana bir şey olduğunda öleceğimi bildiğimsin , yüzdüğüm su değişir ama sen değişemediğimsin.

• olmuşmu :D

• Çok güzel olmuş.

• Yaz kanka :D

0|0
    0|0
    • yapmacık gülüşler samimiyetsiz samimiyetler hepsi tüketirler hayatını
      azıcık gerçekçi ol yapraklar gibi sadece sonbaharında sol , bil yazını kışını

• buyur.

0|0
    0|0
  • ben :D

0|0
    0|0
    • Dur sana ben yazayim gercekmiydi yasananlar yoksa gerceklesme ihtimali olmayan pembe bir hayalmi o simarik bir cocugun en sevdigi oyuncagi gibi suslu puslu ve gercek olamayacak ve sahip olamayacagim kadar guzeldi ve durdum ve dedimmki kendine gel zaten erkeke adam kiz oyuncagini sevemez iste o gun senin gittigin benim ise bittigim gundu :)

• Nasil iyi uydurdum mu:)

• Yaz bakalım. 😄

0|0
    0|0
    • ama bazen ne yaparsan yap birşey eksik kalıyor ya yapbozu yaparsın tam yüzünde o her zaman görülemeyen bir heves kendini gösterir ve bir bakarsın yapbozun son parçası çoktan kaybolmuştur ararsın ararsın bulamazsın nerede kaybettim diye yıpratma kendini sakın orası hep boştu aslında sadece sen doldurdun kendine ait olması gereken o yeri fazlasıyla yer varken sanki içinde tek yer orasıymış gibi başka şeylerle insanlarla öyle doldurdun ki şimdi aynaya baktığında kim olduğunu bile söyleyemiyorsun

• Teşekkür ederim.

• rica ederim

• Yes '

0|0
    0|0
    • dur dedi kadın gitme yazın ortasında ellerim üşümesin kalbim üşümesin dedi adam arkasına bile bakmadan yaşanmışlıkları, anıları tatlısıyla acısıyla tüm herşeyi bırakıp gitti kalan sadece kadın ve dolabında unuttugu kazağı oldu halbuki kadın üşümeyeyim derken kazağını değil ekmek gibi sıcacık kalbini istiyordu adamın

• bnn zdxffcgvg

0|0
    0|0
    • sırf seni görmemek içim uyumadım , sesini ne zamandan beridir duymadım , nefesini nefesime katmayalı çok oldu , gözlerine gözlerimle bakmayalıda özledim anlıyormusun özledim o çantandan çıkarıp ellerini sildiğin ıslak mendili özledim , tokanın saçındaki duruşuna bakmayı özledim, yazını özledim, tahtaya çıktığınde eline bulaşan tebeşirin beyazlığı gibi olan kalbini özledim

• woow harika olmuş saol vvdbdbvd

• içimden böyle yazmak geldi

• Yazabilirsin

0|0
    0|0
    • saçların sele kapılmış bir ağaç gibi kesildi , aktı gitti incir dalı omuzlarından
      kuşları bile saçılmış saçına aşık olduğunu biliyordum, öldüler yuvaları gitti ağaç kesildiği an

• kuşların*

• Yaz bakalim

0|0
    0|0
  • yaz 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...