Ya sizce gerçek acı ne?

Geçenlerde bir kızla tanıştım. Bana dediki "hayatımda yaşadıklarımı toplasam bir roman olur. Kimsenin yaşayamıyacağı acıları yaşadım". Tabii bende cevap olarak " Sen ne yaşadınki? Sen daha hayatın zorluklarını bilmiyorsun,bende bilmiyorum. Bilip bilmeden konuşma"dedim. Gerçekten, sizce gerçek acı nedir?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• başıan gelmezde hiçbir zaman anlayamazsın inşallah ;)

0|0
    0|0
  • acı dediğin çük gibidir herkes benim ki büyük zanneder :)

2|0
    0|0
  • meksika biberi var o berbat bir şey :(:(:((((

0|0
    0|0
  • şidiye kadar birsürü acı çektim ama en büyük acıyı annemi kaybeince çektim... canını yakan herşey acıdır...

0|0
    0|0
  • Gerçek acı herkeze göre değişen bir şey, ama insanın umudu olduğu sürece her türlü acının üstesinden gelebilir. Ümitsizlik asıl insanı bitiren şey.

0|0
    0|0
  • En büyük acı annenin vefat etmesidir allah kimseye göstermesin :(

0|0
    0|0
  • Benim acım sana az gelir senin acın bana çok gelir :) Değişkendir o yaşadığın hayata göre

0|0
    0|0
  • duygu sömürüsü yapıyor deseydin evlat hiç bir gün aç kaldın mı yok diyecek ergenken bende öyleydim

0|0
    0|0
  • hemoroid acısını tatmayan gerçek acıyı anlamaz aga

0|0
    0|0
  • Bnce bos konusmussun :-)

0|0
    0|0
  • Gercek aci annesiz büyümektir. Annenin hergün kanserden eriyip gittigini görmektir. Ölmeden annenin sana kardeslerin sana emanet demesidir. Onu o yataktaki hasta haliyle hatirlamaktir. Annem öldügünde 8 yasindaydim ve hepsini dün gibi hatirliyorum.

2|0
    0|0
    • senin adina cok uzuldum yaa:'( gercektende gercek aci suphesiz seninki...

• yoo eminim bundan daha büyük acilar vardir. ben halime sükrediyorum. milleti kendime acindirmiyorum bazi arkadaslar gibi. basim herzaman dik

Kızlar Ne Diyor 2

• herkesin gerçek acısı farklı bana göre.her kuşun tüyü , kendine ağırdır hesabı.

0|0
    0|0
    • kuşların o tüyleri olmasa ucamaz ama

bence yanlış benzetme

• Ama herkezin aci olay anlayisida farkli kimine gore sevdigine kavusamamak aciylen bidigerine gore aile sorunlari bir digerine gore ise bir yakinin gozunun onunde intihar etmesi. yani cok genis bir sey bu aci

• her kesin acisi onun icin gercekdir..yasamayinca bilmezsin..ben cok buyuk bir ask acisi yasadim.. benim icin gercek aci ask acisi..ama her kesde baska,mes kimisinde anne baba,kiminsinde anaanne..ne bileyim..yani acilar turlu turludur..kader her kese birini yasatir..her kes icin de yasadigi aci en buyuk acidir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...