Hadi herkes beğendiği sözü buraya yazsın :) ?

Ben başlıyorum ;
Depremler oluyor beynimde
Dışarıda siren sesi var
Her yanımda susmuş insanlar, insanlar susmuş
İçimde ölen biri var.

0|0
815

En İyi Erkek Görüşü

• Rızkımı veren hüdadır kulaa minnet eylememm.!!

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Benim sana duyduğum aşkla kimse seni sevmeyecek. Belki seveni bulabilirsin. Ama benim gibi seveni gerçekten bulamayacaksın. Biraz klasik kaçıyor olabilir sana. Bak tekrar söylüyorum; b u l a m a y a c a k s ı n ! Benim sana gösterdiğim ilgiyi kimsede göremeyecek kadar kör olacaksın. Benim seni özlediğim gibi özlemeyecek kimse seni. Ben sende en çok neyi sevdim biliyor musun? Buluştuğumuzda, bana sarılırdın. Kokun üzerime sinerdi. Eve kokunla dönmeyi çok sevdim. Sen benim nefesim gibiydin. Sevmeyi geçtim, sana benim gibi sarılacak sımsıkı? Sarılsa da doldurabilecek mi sağındaki boşluğu soluyla? Tüm hücrelerimle seviyordum seni ben. Tüm benliğimle.. Ben sevdikçe sen gidiyordun, sen gittikçe.. Benim nefesim kırılıyordu.. Belki bana kızacaksın bunları sana söylediğim için. Kız be.. Kızınca daha çok seviyorum ben seni. Anlamıyor musun nefesim? Ben seni sevmek için bahane arıyorum. Sen gitmek için gerçekleri yok edip, bahaneleri kullanıyorsun. Bense gerçekleri sana yaşatıp, bahanelerle seni sevmeye çalışıyorum. Tabi sende haklısın, kimse sevmedi daha önce seni böyle. Seni de anlamak lazım. Alışık değilsin. Ama benim için söz konusu sen'sen.. Akan sular durmuyor, daha da akıyor. Ben ağladıkça sen gülmedin mi yanındakiyle? Benim duygularım çiğnenmedi mi ayakların altında? Ben yapma bunu bana derken, sen inadına yapmadın mı? Yaptın. Seviyorum dedikçe yapmadığın şey kalmadı. Ben senin beni sevmeyişini bile sevdim nefesim. Seviyorum ya ben, yapmadığın şey kalmaz şimdi. Ama şu söylediklerimi yaz aklının bir köşesine, kimse tarafından bu kadar sevilmeyeceksin.. Ben buna acıyor, buna kanıyor, buna ağlıyorum.. İçimdeki senin zehrini, gözyaşlarımla atıyorum..

1|1
    0|0
  • Hayatımda en çok sevdiğim sözlerden biridir :)
    " Ben dostlarımı ne kalbimle ne de aklımla severim. Olur ya... Kalp durur... Akıl unutur...
    Ben dostlarımı ruhumla severim. O ne durur, ne de unutur."
    MEVLANA

1|0
    0|0
  • Aşk bu yaralı müzesi hareket edemem

1|0
    0|0
  • farkın yoktu, ben farklı baktım..

2|0
    0|0
  • Hayellerine ulaşmak için engelleri değil kendini aş

1|0
    0|0
  • İnsana insan olduğu için değer ver. Geri kalanına ise var olduğu için.

1|0
    0|0
  • Bazen biseyleri sadece olmasi gerektigi yapmak gerekir baska bir sebebe gerek yoktur

1|0
    0|0
  • Aspirin hapı gibi kız popon kapı gibi sana bir yaslasam kazmanın sapı gibi 😃

1|0
    0|0
  • Merhaba kadın gel beraber ıslanalım
    Gökten deniz yağsa aramızdan su sızmamalı.
    BO rap şarkısının bir bölümü

0|0
    0|0
  • Orada bir kardeşim şehit olmuş
    Benim burada iki kelam etmemin bir anlamı olur mu?

1|0
    0|0
  • Çıktın yemiş ağacına topladın hamını mamnını düşer görürsün a... nı 😄

0|0
    0|0
  • Hayat boş pompala Coş

0|0
    0|0
  • Aşkın cinsiyeti yoktur, Tanrı tokları doyursun.

0|0
    0|0
  • lezzetin on para etmez bu bendeki amm aşkı olmasa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yaşadığın bir şeyi pişman olmak için yaşama yaşadığın hiç birşeydende pişmanlık duyma

1|0
    0|0
  • Ben yazmayı bilmem dünya güzeli

1|0
    0|0
  • bişeyde şey kullanılıyorsa o aslında hiç birşeydir

1|0
    0|0
  • "Hayat kısa, kuşlar uçuyor."

0|0
    0|0
  • Eskiden çabalardım, ama artık kabuğunu kırmak için debelenmeyen herkesi o kabuğun içinde bırakmak istiyorum

0|0
    0|0
  • Kendine iyi bak beni düşünme su akar yatağını bulur ( Ahmet kaya )

1|0
    0|0
  • Belki seni görürüm diye dolanıp dururum olmadığın sokaklarda.

0|0
    0|0
  • Kötülük kol geziyor her yerde.
    En çok da insanın içinde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...