Kötü Kedi Şerafettin'i izleyen var mı?

Kötü Kedi Şerafettin'i izleyen var mı?

Yurtdışında olduğum için küfrediyorum şu an. Çocukluğumuzun kahramanı Şerafettin Reis'in sinema filmi çıkmış. Var mı gidip gören?

Bir de şimdi bu filmi animasyon diye çocuğuyla izlemeye gidip sonra 'Ne biçim film yapıyonuz yeaaa, bu ne böyle' diye mal mal eleştirecek 'gerizekalı' ebeveyn sayısı kaç olur sizce?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Pazartesi izleyeceğim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bugün vizyona girdi sanırım

0|0
    0|0
    • Evet Türkiye'de olsam anında giderdim. bir zamanların efsanesiydi Şerafettin.

Kendisinin hatırlayamadığım bir sebepten Cihangir'deki kedilerin lideri vazifesini bir süreliğine terkettiği bir anda 'Bu Şerafettin insan ile kedinin çiftleşmesinden doğma bir mahlukat' diye fitne çıkaran gözlüklü bir kedinin peydah olduğu, sonra bunun Cihangir'deki köpeklerle barış anlaşması falan yapma fikirleriyle 'Kavga dövüşü bırakın, medeni olalım, Şerafettin'in düzeni bitsin' diye milleti kafaladığı;

ardından Şerafettin'i öldürmeye gelen köpeklere 'Bi zaten bitmeyen savaşlardan usandık, artık kan akmasın istiyoruz' gibisinden sözlerle köpeklerin liderini de bir an 'Doğru söylüyo lan aslında' diye ikna ettiği

Ancak biraz düşünen köpeğin 'Kimi zikiyon la sen!! Amuğa kodumun demokratı, Çok yaşa la öl severim belanı' diyerekten bu barış güvercini arkadaşı uziyle tarayarak katlettiği sayıyı nedense geçen 15 yıldır hiç unutmam.

Heralde o yüzden, böyle barış, dostluk gibi lafların çoğu zaman martaval sayıyorum

• Şu kelime sansürünü de hangi moron akıl ettiyse allah belasını versin bu arada.

• Çocuğumla gitmem ama güzele benziyor. Yani
    Çocuğum yok ama olsa gitmezdim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...