MATRIX felsefesi nedi r ya deliricem boyle odev miolur?

bir yardim edin ya matrix felsefesi hakkinda hazirlamam gerek bir odev var filmin 1. ile ilgili olmali ancak izledim bisey anlamaidm neresinden nasi bir felsefe cikarcam be

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ödevi anlamak için izleme ödevi unut filme odaklanman lazım o zaman anlarsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• insanın makineye muhtaç, makinenin de insana muhtaçtır

0|0
    0|0
  • matrix zor iş

0|0
    0|0
  • Berkeley'in görüşlerini bir araştırabilirsin. Ya dünyada gördüğümüz yaşadığımız her şeyy bir ilüzyonsa temalı.

0|0
    0|0
    • Ama degil yani kurgulanmis filmin neyini ben feleseyle olan isikisini bulabilirim ki

• aynen arkadaş yazmış idealizmi de araştırabilirsin

• google'a the matrix ayrıntılı inceleme yaz ilk siteye gir oku. önce anlaman gerek takıldığın yerlerde sorabilirsin

0|0
    0|0
    • Film okey filmin sonucta bir kurgusu ve bir felsefesi var ama yani gunumuz felsefesiyle olan isikisi nedir ya ben orayla baglanti kuramadim

• güleceğin yoksa niye gülücük koyuyosun olum değişik misin sen?

• ''ayrıca gören gözler için bu filmde derin bir eleştiri bulunmaktadır.. '' bakara 862

• Ne okuyorsun?

0|0
    0|0
  • felsefe uçmak :D

0|0
    0|0
  • çözümü yanlış yerde arıyorsun başka siteye

0|0
    0|0
  • özetle yaşadığın tüm hayat rüya ise

0|0
    0|0
  • milletin çıkardığı ödevlere bak ya bana verseler bunu hatim ederim matrixi hatim

0|0
    0|0
    • Ben daha lisedeyim ondan normal dimi :)

• Viki de yazıyor ordan bak

0|0
    0|0
  • hahaha :))

0|0
    0|0
  • Ana felsefesi inanmadığından korkmassın görmessin

0|0
    0|0
  • GErçeğin sadece yanılsama oldugunu anla, duyuların beyne göre hareket ettiğini, Dünyanın gerçekten var olmadıgını anla... Gizemli mistik birşey nasıl sevmezsin. gerçek bunlar.

0|0
    0|0
  • Matrix felsefesi diye Adnan Oktar'ın kitabı bile var. Al, oku. Ücretsiz PDF halinde internette bulabilirsin. Hem filmlerden diyaloglara da yer verilmiş. Kolayca anlarsın. Matrix felsefesi çok önemlidir. Dayandığı felsefe doğru. Senaryosu ise hayalgücü kullanılarak gerçeklerden uzaklaştırılmış.

0|0
    0|0
    • O kadar vaktim yok ayrintiyada gerek yok boyle en falza tek sayfalik bir odev hazirlamam lazim 2 gune

• Cok ozetmis sagol :D

• Sen söylediğim kitabı indir. Adnan Oktar'ın kitapları kalın gibi görünse de aslında çok bir şey yazmaz içinde. Hem dediğim kitap çok akıcıdır. Bazı konuları da atlarsın hemen biter. Bir film izlediğin sürede kitabı bitirebilirsin.

• Matrix işte yaşadığımız herşeyi bilgisayarda oluştuğunu söyler
    Yani yaşadığımız her şey hologram, ilüzyon herkez anlayamaz hele sıradan insanşar asla anlamaz

0|0
    0|0
    • Felsefeyle iliski ne ya ben cidde. Kitim anlamiyorum tamam filmin bir kurgusu bir olayi vatda nasi birlestircrz biz bunu

• Şakamısın sen
      tamam o zaman filmin vermek istediği tüm mesajı tek kelime ile anlatıcam- panteizm
      Bunu araştır

• Tamam kizma yahu :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...