Sinir oldum nefret ediyorum bu tip insanlardan!

Face profil fotoğrafıma bir resim koyuyorum mavi renk pilot gözlüklerimle bu resim alay konusu olarak beğeni alıyor. laubali yorumlar alaylar aşağılamalar...sonra iyi çıktığım güzel bir fotoğraf koyuyorum bu seferde kimse beğenmiyor! yemin ederim görüyorlar ama bilerek beğenmiyorlar ne yapmalıyım niye böyle yapıyorlar!

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Seninle dalga geçen insanların faceinde ne işi var? Samimi olanlar dalga geçse nolcak ama raahatsız olduğuna göre bunlar başka türden ,he?

0|0
    0|0
    • yok öyle çok muhabbetim yok onlarlarla

• Muhabbetim olmayan adam gelip benim fotomla dalga geçecek he,gömerim onu oraya.Sil gitsin.

Kızlar Ne Diyor 7

• aynen he bende durum böyle değilde fotoğraflarım kaliteli ve güzel zaten modellik yapıyorum normalde de neyse kouyorum fotoları 5 beğeni taş çatlasa 25 anca bir bakıyorum kezban tipli kıza 100 ü geçik beğeni hemde saçma sapan fotoya hadi foto neyse kendim söz yazıyorum kötü ve ergence kesinlikle değil beğenen yok kuduruyorum vallha sinirlik durum :D

0|0
    0|0
  • kimse kimseyi çekemiyor.. insan bikişiye ben aptalım dese ''estağfurullah'' diyor .ama ben akıllıyım dese ''hadi canım sende '' diyorlar kimse kimseyi sevmiyor ki.. hep kendinden başarılı olanları kıskanırız.çünkü biz insanoğluyuz...

0|0
    0|0
    • Sonrada onlar da bize aptal diyorlar sebep zaten bizim kendimizi aptal ilan etmemiz

• Umursama:)koyma resmin, de..

0|0
    0|0
  • Bu yazını okurkene solucan biçimli jelibon yedim.

0|1
    1|0
  • insanlar komiğine giden birşeyi beğenrler çnkü :D

0|0
    0|0
  • işte seni sinirlendirmek için yapıyolar anlasana.

0|0
    0|0
  • Niye böyle yapıyorsunuz çocuğa ya? Üzülme :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben de faceime, aslında o kadar beğenmedğiğim bir fotoğraf koydum, 10 dk da 5 beğeni geldi.. ne ayak diye başka yerlere koydum, bir kaç kişi aşık oldu..

anladım ki, benim kendi beğenmediğim reimleri herkes daha çok beğeniyo... nedense..

0|0
    0|0
  • beğendikleri zaman hesabına para yatmıyosa çok dert etme böyle şeyleri

0|0
    0|0
  • beğeni almak için ego tatmini için yaşamamayı dene

0|0
    0|0
  • Sakin ol genco

0|0
    0|0
  • Bazı ergenler foto altına beğen geç yazıyor genelde fakeler yapıyor bunu sen de öyle yap beğen geç. Çok beğeni alıyorlar he

0|0
    0|0
  • Ölmeyi dene

0|0
    0|0
Yükleniyor...