Ya bu sitede hic muzikten anlayan yok mu?

Muzik zevkleri farklidir anliyorum yetistirilis tarzina gore degisir ama bu sitede hic Amy Winehouse, Frank Sinatra, BB King, Ray Charles, Dizzy Gillespie, U2, David Bowie dinleyen yok dinliyorsaniz kisi ve sarki olarak en sevdiginiz sarkilari yazrsaniz

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• sen ayıp ediyorsun ya bu saydıklarının tarzı jazz ve blues benim en sevdiğim müzik türlerinden ikisi. bir diğeri classic rock o da yazdıkların arasından U2 ama U2 öyle aşırı sevmem, rock denince pink floyd benim için. bunlar dışında queen, the beatles, deep purple, led zeppelin, rhcp, dire straits, nina simone, tom waits, johnny cash, bob dylan, bob seger, louis armstrong, edith piaf, rodrigo, bach, rodrigo, çaykovski, shubert gibi çok var sevdiğim sanatçı ve gruplar

1|0
    0|0
    • gaza gelip rodrigoyu 2 kere yazmışım ama onu da hak ediyor adam

En İyi Kız Görüşü

• Tek tek hepsinin şarkısını yazamam soran. Pop üzerine bir bence yazdım zaten gördüğün gibi. @CeyCess paylaşmış. Onlar dışında bir liste olacak bu yazdığım. Başlayalım..

Sinatra ve Bowie çok özel.. detaya eklemişsin. Devam edelim,

The Cure, Twins, Nina Simone, Louis Armstrong, Pink Floyd, Queen, The Doors, Beatles, Led Zeppelin, Lou Reed, Kiss, Alice Cooper, Opeth, Dream Theater, Thom Yorke, Iggy Pop, T. Rex, Jimi Hendrix, Janis Joplin, Slade, King Crimson, Johnny Cash, Van Morrison, Eric Clapton, Rainbow, Ozzy Osbourne, Bruce Springsteen, Bob Dylan, Sting, Nightwish, A Perfect Circle, Blackfield, Porcupine Tree, Ramones, Epica, Celine Dion, Scorpions, Manic Street Preachers, The Smashing Pumpkins, Tom Jones, Elvis Presley, James Brown, Placebo, Coldplay, Arctic Monkeys, Muse, Black Sabbath, Blackmore's Night.

Şu an aklıma gelenler bunlar. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu konuda oldukça bilgili bir arkadaşım var. Dilerse görüş bildirir. Son yazdığı bencesine de bakabilirsiniz.

@Wishdropper

1|0
    0|0
  • Frank Sinatra'yı severim ben de; bir de eşi olan Nancy hanımefendinin bazı şarkılarını dinlerim.
    Ray Charles'ı da dinlerim. (Hatta şu an adını görünce Hit the Road Jack dinlemek istedi canım)

Eric Clapton, Louis Armstrong vs. Farklı tür olarak Loreena McKennit'i çok severim.

Bir de, tamamen değil de parça parça dinlediklerim var.

Türk müziğini sormadığın için anlatmadım.

Uzatmayayım fazla ^^

0|0
    0|0
  • Basligi gordum tamam dedim bu site olmus ama yazik bu ne lan muzikten anliyorsun he sen simdi jdjshshshsh

1|0
    0|0
  • Amy dinleyen yok mu kim demiş
    Kadın öldüğünde yas tuttum ben
    ayrıca Bon Jovi ve Frank sinatra candır

0|0
    0|0
  • ha bu müzikleri dinlemiyosak müzikten anlamıyor mu oluyoruz yani bana görede sen müzikten anlamıyorsun 2pac. eminem. st. garritopor bunları dinlemiyorsun

0|0
    0|0
    • Oncelikle muzik zevkleri turleri farklidir diyorum basta dikkat edersen ve yazmiyorum diye dinlemiyorum diye bisey yok 😚

• Ben ajdar ve banu alkan dinlerim sürekli herkesten farklıyım çünkü

1|0
    0|0
  • edm den anlarım

0|0
    0|0
  • Rhcp Rolling stonea nirvana dinlemek mi? Çalıyoruz bile):

0|0
    0|0
  • bb king-thrill is gone :)

0|0
    0|0
  • ben varim da muzik dinlemiyorum artik man sold the world favorim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bb king hastasiyim öldüğünde ağlamıştım mk

1|2
    0|0
  • Ben radiohead hastasıyım açıkcası. Yazdıklarını da seviyorum. Placebo ve radiohead benim favorilerim. Bence çok ayrı radiohead be! Radiohead'ın bütün şarkıları efsane olduğu için hiçbirini ayırt edemem. Hepsi ayrı yerde. Ama Placebo'nun Karma Police benim ruhumda çok çok çok ayrıdır. Aynı şekilde anlamı büyük olan şarkılardan biride Mamas & The Papas-California Dreamin'dir.
    Bunun dışında
    Jefferson Airplane - White Rabbit
    Joan Jett - I Hate Myself For Loving You
    The Beatles-Here Comes The Sun

Gerçekten efsane şarkılardır.
    Ve daha nicesi.

0|0
    0|0
  • Mike Oldfield - Nuclear
    Nine Inch Nails - Closer
    Pink Martini - Amado Mio
    The Rolling Stones - Paint it black

0|0
    0|0
  • Ayni sorunu ben de yasiyorum burada ozellikle yabanci muzik konusunda daha dogrusu turkiye genelinde diyim cok yabanci dinleyen arkadaslarim yok :(
    saydiklarindan Amy Winehouse, David Bowie ve U2yu cok severim.
    Genelde Pop dinlerim kucuklugumden beri pop kulturune asiri bir egilimim var ozellikle yabanci.
    Ariana Grande
    Britney Spears
    Rita Ora
    Iggy Azalea
    Lady Gaga
    Pussycat Dolls
    Avril Lavigne
    Calvin Harris
    Jennifer Lopez
    Mariah Carey
    Nicki Minaj
    Redfoo
    bunlar favorim

0|0
    0|0
  • Flume, olafur arnalds ve sigur ros'umla müzikte senden iyi olduğumu ispatladım.

0|0
    0|0
  • psikopat_hatun diyorki : haluk levent duman şebnem ferah teoman hayko cepkin bitanee

0|0
    0|0
  • Ben müslüm baba dinliyorum emi vayhauns da neymiş

0|0
    0|0
  • Halk ezgileri ya da metal muzik deseydin yardimci olurdum :/

0|0
    0|0
  • Amy Winehouse- back to black favori şarkımdır. Zevklerimiz benziyor bazı sanatçıları bende severim canm

0|0
    0|0
  • Bence sarkı=Demi Lovato kadın mukkemmel tell me what you want what you like? its okay. imma little curious TOO..! tell me if its wrong if its right I DONT CAREE!

0|0
    0|0
Yükleniyor...