Bir İnsan Neden Aşırı Güler?

Bir İnsan Neden Aşırı Güler?
1) Menenjit Sekeli
2) Wilson Sirozu
3) Kronik Hipoksi
4) Ağır Depresyon
5) Uyuşturucu

Bu Vakalar İnsanların Sebepli/Sebepsiz Aşırıyı Aşan Gülmelerine Neden Olarak Gösterilmektedir.

Menenjitte; Beyin Zarı Enfeksiyonuna Bağlı , Wilsonda; Beyinde Seruloplazmin Seviyesinin Düşüklüğü Sonucu Bakır Eksikliğine Bağlı , Kronik Hipokside; Beyine Giden Oksijen Azlığına Bağlı, Depresyonda; Hormon Düzensizlikleri Sonucu , Uyuşturucudada; SSS'ne Geçerek Noradrenalin Geri Alım İnhibisyonu Sonucu Miktarının Artması Nedeniyle Aşırı Gülme Krizleri Meydana Gelmektedir.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @Sonra_danGurme @UntilTheGrave

@adıyook @AsetonAşkına @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @minik_şirine @omubenmi @pizzaşığı @RenkliRuya

1|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• Çok gülerim ama bunların olup olmadığını bilmiyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ağır depresyon.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Agr depresyon

0|1
    0|0
  • Ben cok guldugum zaman kusura bakmayin dalagim dustu diyorum

0|1
    0|0
  • Aşırı gülmek zararlı :D

0|1
    0|0
  • Bende niye gülmüyorum diye merak etmiştim demek bunları geçirmediğim içinmiş 😀

0|1
    0|0
  • Ben çok gülünce nefes alamıyorum ;dd

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum ben de çok gülüyorum😞😞

0|1
    0|0
  • Teyzemleri doktora götürsem iyi olacak 😂

0|0
    0|0
  • Gülmeyi severim ama bunların hiçbiri yok ashjs

0|0
    0|0
  • sinirden gülebilirim tabi bu bir akıl hastalığı değil sinirlerim bozulunca gülerim sonra geçer. belkide vücut stres hormonlarını düşürmeye çalışıyodur o anda bilemiyorum ama ne zmn çok sinirlensem gğlme gelir

0|0
    0|0
  • Ben bunlardan hangisiyim acaba ☺

0|0
    0|0
  • Çok nadir güldüğüm için demek ki sorun yokmuş bende.

0|0
    0|0
  • Saba Tumer neden?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bunların hiç birini geçirmedim ancak doyasıya gülmeyi severim kim demiş ise halt etmiş.

0|1
    0|0
  • Kahkaha atacak şekilde hiç gülmem. Birde Prozac adlı bir ilaç var. Antidepresyon ilacı. Onu kullandıktan 1-2 hafta sonra kendi kendine gülmeye başlıyormuşsun.

0|1
    0|0
  • Bende hicbri yok pozitifim cok gulerim :D

0|1
    0|0
  • Dayi sana bir şey sorucam , devamlı etiket yapıyorsun her soruda bunun mantığı nedir , gerçekten merak ettiğim için

0|0
    0|0
Yükleniyor...