Dizi ve Film setlerinde en çok kimin sözü geçiyor biliyor musunuz?

Arkadaşlar dizi setlerine bir göz attım youtube da böyle kalabalık ve tabiri caiz kıro kıro adamlar yürüyor sigaralar falan bira içiliyor böyle bir ortam olduğunu bilmiyordum daha önce hiç araştırmamıştım.
Peki Türkiye ve Dünyaca ünlü oyuncuların oynadığı dizi ve filmlerde kimin sözü geçiyor?
Mesela yönetmen oyuncuya bağıra biliyor mu? Ya da oyuncular daha fazla mı para kazanıyor o yüzden bağıramıyorlar mı?
Bir bilgili arkadaş varsa söylerse sevinirim.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Yönetmenler oyuncuları azarlıyormuş bazen. Oyuncular da arkada çalışan makyözlerini kuaförlerini falan azarlıyormuş 😂

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İki gün önce tesadüfen Aşk yeniden dizisinin çekimlerine denk geldim. yönetmen, set amiri vs oldukça kibar insanlardı. yalnız Özge Özpirinççi dizideki kadar sıcakkanlı değil, bildiğin buzdolabı :) Buğra gülsoy ona nispeten daha samimi idi.

0|1
    0|0
    • Çok böyle kendilerini bir şey zannedenler var değil mi? Yani göründüğü gibi değiller.
      Şöhret bozuyor çoğunu :)

• biz sadece diziye yansıyan yüzlerini görüyoruz, ama gerçek yüzleri bambaşka. hayaller, gerçekler :) :)

• Haklısın, kimse göründüğü gibi değil. Gördüğümüz gibi sadece :)

Kızlar Ne Diyor 3

• İlk aklıma gelen oyuncu Zerrin Tekindor oldu. Kadının oyunculupuna lafım yok çok başarılı fakat nerdeyse hangi dizide oynasa yönetmenlerle kavga ediyo çoğu şeyi beğenmediği için kara sevda dizisinin yönetmenini değiştirmiş. Haberlerde demişler.. Demekki yönetmenlik değil para konuşturuyo insanları yazık

0|0
    0|0
  • Yönetmenin sözü geçer. Yönetmen istediği zaman ouncuya bağırdıklarını duymuştum. Aynı sahneler günde birden fazla tekrarlanıyor. Başrol oyuncuları 10 .000. 30.000 arasında kazanıyor diğerleri daha az kazanıyor.

0|1
    0|0
  • Yönetmen ve set amiri ilgilenir bu işlerle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayır bağıramıyor ikiside birbirine muhtaç gibi
    Tanıdığım bazı sanatcılar yönetmeni takmıyor gibiydiler

#Türkerkeğii

0|1
    0|0
  • Kimin parası çoksa onun sözü geçer.

0|0
    0|0
  • Tabiki de oyuncuların sözü geçiyor. Başrol oyuncularının