Osmanlıya neden en çok Türkler sahip çıkıyor halbuki neydeyse tüm dünyada hüküm sürdü?

Osmanlıya neden en çok Türkler sahip çıkıyor halbuki neydeyse tüm dünyada hüküm sürdü?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• 3 kıtaya sahip olmak başarı değil benim gözümde astım kestimcilik olmaz. Kültür olacak "BEYİN" olacak teknoloji üretecek hazırcı olmayacak ayrımcılık torpilcilik olmadan herkes özgür düşünceye vs sahip olacak olacak.Bunu da batılılar çok güzel gerçekleştirdiler.

1|2
    2|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Türklerin olduğu için tabi ki de, başka devletlerin işine gelmediği için sahip çıkmıyorlar.Gerçi artık Türkler bile sahip çıkmıyor ya, sanki Osmanlı'yı sevince Atatürk'e ihanet etmiş oluyorlar.Ben ikisini de sahip çıkıyorum ve seviyorum.Osmanlıya'da laf ettirmem Atatürk'e ettirmediğim gibi.

1|2
    0|0
  • osmanlı dizileri çekiyorlar birde salak salak hareme takmışlar akılları anca uçkurlarında fırsattan istifade hemen yapımcılar başladı yığınla dizi.Ne öküzlerde var bunları hayranlıkla seyrediyor.

2|3
    1|0
  • Neredeyse tum dunya? :D Toplasan bir Amerika anca ediyor

2|0
    1|3
  • Türkler doğru düzgün sahip çıksa..

0|0
    1|0
  • varsa yoksa ATATÜRK

0|0
    2|0
  • bu soru tutar yerimi alayım

0|0
    0|0
  • Çünkü Türklerindi

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Osmanlının türk boylarından kurulduğu için olabilir mi?

0|0
    0|0
  • Çünkü Türkler'den başka hemen hemen herkesin Osmanlı ile bir kuyruk acısı var da ondan. Osmanlı devleti herkesden önce bizim atalarımız. Bu soruyu sormayı bırak, düşünmek bile abes.

1|0
    0|0
  • egolarını tatmin edebilecekleri sayılı konulardan biri , tabi bir de tarih kitaplarına göre şöle mükemmel böyle mükemmel

0|0
    0|0
  • Şöyle düşün şimdi Rusya bize saldırıyor savaşta milyonlarca Türkü öldürüyor sonra ülkenin dört bir yanını Ruslar la ve Katolik kiliseleri ile dolduruyor. Müslümandan 10 tl katolikten 5 tl vergi alıyor bu böyle yüzlerce yıl sürüp gidiyor ve sonunda Ruslardan kurtuluyorsun ülken yeniden bağımsızlığını kazanıyor, lütfen bana mantıklı bir açıklama yap neden biz Ruslara sahip çıkalım!?

Aynı şekilde neden elin Mısırlısı, Kosovalısı, Macarı bize sahip çıksın?

0|0
    1|0
  • Osmanlının devamı TC olduğu için olabilir mi ?

1|2
    1|0
  • bence bayraktan dolayı ve Osmanlının kurulduğu topraklarda şuan biz olmamız dolayısı ile ve borçlarını biz kabullenmemizden dolayı sanırım biz sahip çıkıyoruz tabi benimki farklı bir bakış..bir sürü görüşler çıkacaktır eminim..

0|0
    0|0
  • çünkü Türkler Osmanlının merkezindeydi

0|1
    1|0
  • Osmanli kim Türk ehhh elin arnavutu kürdü arabi sahip cikcak degil yaa ?!

1|0
    2|1
    • kim eksiledi lan sizin amİza korun soysuzlarr Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene cCc

• Osmanlı İmparatorluğu diyoruz çünkü farklı milletlerin tek çatı altında toplanmasına imparatorluk denir. Yıkıldıktan sonra da sahibi türkler sahip çıkması normal. Diğer milletler kendi devletletlerini kurdu artık. Ayrıca padişah çocukları torunlarının düzgün türkçe kullanamamasını merak ediyorum tamam Türkiye dışında farklı ülkelerde yaşıyorlar ama neden Osmanlı torunu olan Türkiye'ye uzaklar. Atatürk sebebiyle belki de neyse.

0|0
    1|0
Yükleniyor...