Kapat

Hotel california şarkısının sözlerinin satanistlik olduğunu düşünen ve kanıtı olanlar varmı?

hotel calıfornıa sarkısını cok ama cok sever (D) im hatta acıklı bır aşk hıkayesı oldugunu bılırdım bugune kadar cok dınlerdım cokta sevıyodum acıkcası kı en cok etkıleyen benı sarkıdann daha da cok ask hıkayesıydı... ama bugun sarkının sozlerının tersten okununca satanıstlıkle ılgısı oldugunu yazan sıtelerdekı yazıları okudum ki zatennn bu tek dunya duzenı olaylarını da bıldıgım ıcın acaba bu kadarmııı duygularımızla oynanıyor masum olarak dınledıgımız cogumuzun kacıp huzur buldugu sarkılarımıza bıle seytanı mı karıstırmıslar dıye acı duydum acıkcası sız ne dusunuyorsunuzbılgısı olan varmı?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• sen onlara bakar isen tüm şarkılar illuminati, ya da satanist ya da darwinci :) hotel california iki sevgilinin aynı otelde tesadüfle tanışıp uzun süre görüşmedikten sonra tekrar otelde buluşulacağı gün erkek ölüyor, bunun neresi satsnizm sözlerdede bunu anlatıyor

0|0
    0|0
    • tamam ben de bunu bılıyorum bu hıkayeyı hatta hıkayesı de ask vecok acıklı bır ask hıkayesı dıye her zaman kulagımaa cok hos gelmıs bır sarkıdırr yasarım yanı dınlerken ama ınternette boyle ıddıalar dolasınca bıraz sogudum ne guzel dınlıyodum canımı sıktılar neyse gercı dedıgınız gıbı herseyde varlar

• evet sorgularım herseyde var cızgı fılmlerde bıle acaıp seyler var ama onemlı olan bız artık bellı yaslardayız dogruyu yanlısı ayırt edebılıyoruz o yuzden de yıne dınledıgımız sevdıgımız seylere guzel bakabılıyoruz sanırım boyle bakmaya da devam etmelıyızz yanı

• bu araşarkının sözlerinden belliki söz yazarı uyuşturucu kullanıp yazmış, şeytan bunun neresinde dersen, sözleri halisinasyonlu yazıldığı kesin :) canavarları gördüm vs diyor

En İyi Kız Görüşü

• Bu parçanın sözleri ile ilgili bir çok hikaye anlatılıyor zaten. İnternette araştırabilirsen aslolana ulaşabilirsin. Ki anlattıklarının yanında ne hissettirdiği önemli bence.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Sozleri guzelmis

0|0
    0|0
  • fghşiflghişgflu tersten okuyunca satanistlikle ilgili yazı mı oluyomuş aşsdklasşdkalşsdklşaskdlş ortadan başlayıp bir sağa bir sola doğru okuyuncada allah yok yazıyo olabilir dikkat etmek lazım

0|0
    0|0
    • offf zaten canım sıkıldı... neguzel masum hıslerle dınledıgım sarkıdan bıle ne cıktı bundan sonra dınlemem sarkı gozumde 0 landı ıddıası ıle bıle canım sıkıldı ya

• ya troll onlar ya hey allahım :D

• Tersten okuyunca ne çıkıyor

0|0
    0|0
    • ınternete yazarsanız şeytana tapmak satanistlıkle alakalı seyler yanı normal soylenırkende sozlerı zatennn eskıden bılmezken tabıkı buna yormazdım sonucta bı ask hıkayesı olarak bılıyor ve masum bakarak o hısle dınlıyordum ama bu ıddıa uzerıne sozlerını tekrar dınledım duz okudundugunda bıle yapılan ayin salonda ordan kacmaya calısıyor ama hotel calıfornıaya gırıs var ayrılmak yok vs vs gercekten canım sıkıldı

• Ingilizce biliyor musun anlamiyacak duzeydeysen sikinti yapma 😊 ayrıca subliminal mesajlar daha cok çocuklar ve ergenlik donemindekilere etki ediyor.

• ıngılızce bılıyorum :) tabı benı etkıleyecegınden degıl de bıle bıle de dınlemek hos olmaz sogudum zaten yanı

• Ya şarkıyı tersten mi dinliyoruz yok 😄 ben hep gülüyorum bu iddialara

0|0
    0|0
    • şarkıyı ınanılmaz sverım hatta bugun 30 40 kere dınledım ama hıkayesıde benı cok etkılerdı ask hıkayesı olması ama bu satanıstlık seytana tapan sozler vs gırınce duyunca uzaklastım bı aanda sarkıdan kııı gercekten ıyı hıssetmedım acıkcası

• Ya nolcak devam et sen tapmıyosun sonuçta

• oyle de şeytana hıtaben sozler gecen bırsarkıyı dınlemek ıstemem ne ısım olur baska sarkı dınlerım gıcık oldum yaa nasıl bı dunya herseydn bı kotuluk cıkması ınanılmaz

• benim kanıtım var

0|0
    0|0
  • Saçmalamaya gerek yok welcome to hotel californiaa eagles candır

0|0
    0|0
    • oyle ben de acaıp cok sevıyorum sarkıyı ask hıkayesıyle dusundugumde ama ınternette bu ıddıayı okuyunca sarkı sozlerını tekrar dınledımm canım sıkıldı

• bılmıyorum kafam karıstı ıllımunatı falan bılıyorum bunları bunlar var dunyadaa bıraz okumak lazımmm

• Hayatım boyunca okumuş olan bir insanım söylediklerinde pek zorluk çekceğimi sanmıyorum

• :D ne içiyonuz valla bende istiyorum dimmu borgır gorgoroth çalmıyo o şarkıyı farkındaysan..

0|0
    0|0
  • az önce bu yazıyı okudum adam ıstedı sarkıyı çalmadım 100 tl bahsıs gıttı ne yaptın sen yav yegen

0|0
    0|0
    • ben de bugun 40 kere dınledıgım sarkıyı ınternettekı bu ıddıayı okuyunca tekrar dınledım sozlerını ırdeleyerek ve gercekten olasılılıgı var duz olarak bıle sozler can sıkıcı oluyor onları dusununce.. halbukı senelerdır ask hıkayesıyleee sevdıgımmm bır sarkıydı kendısı...

• çok teneke bır sarkı adı var sadece sözleri igrenç

• ben hıkayesındendolayı cok sevıyodum zatennn ama gel gelelım ıstee

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...