The walking dead izleyenler! Nasıl bir dizi sizce?

the walking dead izleyenler ! sizce nasıl bir dizi ? yorumlarınızı bekliyorum :)

0|0
3|17

En İyi Kız Görüşü

• Andrea'nın olası ölümünü görmek için izliyorum sırf.

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 17

• Çok sevdim bu diziyi. Belki de zombileri sevmemden dolayıdır bu diziye olan sevgim.

Rick'in öküzlüğünden gına gelmişti. Neyse ki artık adamlık yolunda ilerlemeye başladı

********************** spoiler ******************

Rabbıma hamd olsun Lori andavalı geberdi. Carl da geberse süper olacak

***********************spoiler*************************

Çizgi romanı takip etmiyorum ama.

2|0
    1|0
  • Çok gerilim dolu bir dizi her izleyişimde bir sonra ki bölümü zor getiriyorum.

0|0
    1|0
  • Valla ben nette öyle rastgele zombi filmi arıyordum bir baktım "The Walking Dead" açtım izledim gayet oldukça başarılı oyuncular senaryo süper fakat dizi olduğunuda ilk bölüm bitince anladım :D sonra 4 günde 5. Sezona geldim 3 ay sonra 5. Sezon çıkıcak sabırsızım sen düşün artık :D eğer vaktin değerliyse başlama derim :))

0|0
    0|0
  • ben tüm dizileri izledim diyemem hatta izlediklerimde çok azdır ama ne izlediysem o deli gibi dizi izleyen arkadaşlar bu dizilerin üstüne çıkacak dizi söyleyemediler

breakin bad

prison break

walking dead

game of thrones

diziler o kadar orjinal senaryoya sahipler ki keşke hiç izlememiş olsam da yeniden izlesem aynı heyecanla

0|0
    0|1
    • O kadarını da senaristler yapımcılar düşünsün onu da ben düşünecek değilim. Sıradan olan senaryolar, yapımcıların kaçındığı bir durumdur.

Karayip korsanları serisi çekilmeden önce yapımcılar "çok korsan filmi çekildi, bu alanın suyu çıktı" diyerek önce geri çevirmişler senaryo üzerinde tekrar yıllarca çalışılarak bugünkü 5 tane film ortaya çıkarılmış. "Vampirler, zombiler" vs. çok işlenmiş konular tıpkı "korsanlık" gibi. Daha yaratıcı senaryolarla daha izlenilirliği yüksek zombi filmi yapılır.

• Biraz hayal gücü lazımdı söylediklerimi anlayabilmek için biraz da tecrübe.

Tabi büyük üstadımıza bu yazdıklarım da komik gelebilir, saygılar.

• bana walkin dead kalitesinde zombi dizisi önersene izleyeyim.cıvkı çıkmış ya sana göre

• Beğeniyorum her pazartesi fx channel 21 30 :(

Rick'in karısı ölmeyeydi iyidi :(( Fikir 10 numara yarısını sana yarısını senaristlere verdim ;)

0|0
    1|0
  • şöyle bir gözatıp pek beğenmemiştim. çok sıradan zombiler falan sıktı yenilik yok. hep aynı hikaye.

0|0
    1|0
  • Takip ediyorum. Yeni bölümler eskisi kadar güzel değil. Konuşmalar uzun ve can sıkıcı olmaya başladı.

Aslında ben o diziyi Sarah Wayne için izliyordum. Beğeniyorum o bayanı .

0|0
    1|0
  • ben izliyorum bayılıyorum zombilere, o filmi izlerken kan akışım değişiyo resmen. yeni bölüm çıksın diye kafayı yiyorum beklemekten öyle çok seviyorum

0|0
    1|0
  • Bizleri çok yanlış anlatıyor.

0|0
    1|0
  • izlediğim en güzel dizi ,ne yazık ki bitmek üzere sezon çok merakta kalacaz çok

0|0
    1|0
  • güzel dizi izlemeni tavsiye ederim izledikçe güzelleşen bir dizi onuda bilde :)

0|0
    1|0
  • Çok iyi ama uzun zamandır izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir dizi.

0|0
    1|0
  • 1 sezon izleyip bıraktığım dizilerden.

0|0
    1|0
  • Güzel dizi

0|0
    1|0
  • ilk sezonu bir günde izlemiştim asdfsdaf

0|0
    1|1
  • Ben de izlemedim o diziyi merak ediyorum ,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ilk sezon çok iyiydi ikinci sezon sıçışlara geçti şimdi yine sıçışlarda .. yapımcılar şu bütçe konusunda biraz kesenin ağzını açmazsalar türk dizilerine doğru dönüş yapıcak yakında

0|0
    1|0
  • O valiyi getirin bana tam alnının ortasına kurşunu ben sıkıcam.

0|1
    1|0
    • Takmış şerif şapkasını dolaşıyor ortalıkta bamya. Öldürmeyen senarist öldürmüyor işte.

Ama o spoiler daki bahsettiğim olay gerçekleştiğinde buna sebeb olan zombinin karnı nasıl şişmişti hatırlıyor musun? sdfghjklşgfhjkl

Rick görünce fena afallamıştı garibim :((88

Yükleniyor...