Dininizi ne kadar iyi tanıyorsunuz?

inanmayanlara lafım yok , dinizi daha iyi tanımak adına neler yapıyor sunuz? Merak ettim az once bir yazı okumuştum ordan geldi aklıma söylemek istediğim çok şey varda aslinda kısa kesiyim :) ? Bu dünya da her seyin gecici olduğunun farkındayız niye hala bir şeylere baslıyamıyoruz?

0|1
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Temel bilgileri anlatan hocalar oluyor gidebilirsem sohhetlere giderim anlatilanlari dinlerim kafama takılan birsey olursa samimiyetine inandığım kisilere sorarım. .. nefis ve şeytan bizleri doğru olan şeylere baslamamizdan alikoyar şeytanın amacı insanları allah yolundan uzak tutmaktır

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dinimi tanıyorum ama 100% tanımadığıma eminin. Eskiden tanımak adına tabiki Kuran'ı Kerim Türkçesini okumuştum ve okumaya devam ediyorum. Peygamber efendimizin hayati ve alışkanlıkları yanı sunnetler. Ayet-i kerimeler, alim sözleri, veya en basiti "hoca dinlemek" gibi aktivitelerden dinini tanıyabilirsiniz. Ama bazen yanlış bilgiler insani dinden bile soğuyabilir o yüzden kaynaklara iyi bakmak lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• tek bir açıklaması var
    nefsimize ağır geliyor (dötümüz yemiyor)

ve günah işlemek istediğimizde islam yapma dediği için ne kadar da kaba gerici bir din diyoruz

bu allahı inkar etmektir

ben günahkarım dememek için islam yanlıştır diyoruz

bunu gavur der anlarım da türkiyede doğup büyüyenler dediğinde kalbim ağrıyor

0|0
    0|0
  • Kuran ve mealini okuyan o kadar az ki. inananlardan namaz kılanların bile pek çoğu meal okumuyor. niye başlıyamıyoruza gelince öylesine hayata kaptırmışız ki kendimizi ya işimizle meşgulüz ya dost dediklerimizle lakırdı ediyoruz çoğu insan kendi vicdanı ile başbaşa kalacağı bir zamandan korkuyor battıkça batıyor gözlere, kulaklara ağırlık çöküyor.

0|0
    0|0
  • müslüman görünenlerin çoğu şeytanın uşağı olmuş. en kolay kandırmaca yöntemi, bilim günahtır taktiği, milliyetçilik, ve tüm zamanların en büyük sorunu cehallet

0|0
    0|0
  • Tanrı'da bana inanmıyor. Önce o başlattı.

0|0
    0|0
  • tembellik çok iyi bilmiyoruz

0|0
    0|0
  • Devamı olduğuna nasıl inanıyorsun 😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dinimi ve başka dinlerden bazılarını iyi biliyorum. Çünkü tembeliz niye olcak :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...