Ne zaman bitecek "bu gençlik nereye gidiyor " geyiği?

bakıyorumda bazen burada "yok kitap okumuyo gençlik,yok kültür yoksunu, yok diziler insanları bozuyo" bu nedir ya..gençliği oluşturan sensin benim..herkes bal gibide izliyor saçma sapan dizileri yarışmaları kime hava yapıyosunuz kardeşim, burdaki hangi erkek kızlara yorum yaparken " belki etkilenir benden" diye düşünmüyorya da hangi kız "burda popüler olayım" diye düşünmüyor?

bırakalım bu geyikleri..iş kafada bitiyor kafada kitapla kılla tüyle olmaz bu işler..

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• ben kültür mantariyim :) iddiasina varim :)

0|0
    0|0
    • aboow sen nerden buldun bu soruyuda yanıtladın.. bu sorudan sora tövbe ettim ben sormuyom daha ama madem söyledin senden ancak zehirli mantar olur kara kara oluyo ya

• sag olun efenim :) bidahaki sefer kiyaklik benden olsun ;)

• okey

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence ergen beyinli gençler hariç tutarsan gençlik acayip güzel şu an.

Yani eskisi gibi değil bir çok şeyin farkında davranıp, kendi özel yaşam alanını ve hobilerini geliştiriyorlar.

Diğer yandan en büyük ve güzel özellikleri aptallaşma sınırını aşanlar hariç, önünü koyduğun şeyi önce sorgulamaları. Mal gibi büyüğüm verdi ye kafası yok.

Ben beğeniyorum gençlerimizi ama, dediğim gibi bu salak bir tayfa onlar hariç.

0|0
    0|0
    • hayır bide buraya böyle şeyler yazan arkadaşlar kültür mantarı sanki..

• Yooo gençler bizden daha akıllı ve olgun.

Biz onların yaşındayken salak salak sokaklarda volta atıyor, sadece aşk muhabbeti yapıyorduk.

Hiç bir yaşamsal faaliyet göstermeden sap gibi yaşıyorduk.

Bence gençlik bizden daha dolu.

Tumblr a bakında daha net anlıyorum :)

• Kanayan yaraya parmak bastın

0|0
    0|0
  • gençliğin amk bize bişey olmasın gülüm

0|0
    0|0
  • Gençlik yerinde saymamalı, tabi gidecek anasını satım.

0|0
    0|0
  • gülben ergen diyesim geldi dedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...