İzlediğiniz yabancı diziler hangileri?

İzlediğiniz yabancı diziler hangileri?

Bir çok dizi var hepsini sığdıramadım...

• Super Naturel
    32% (11)12% (2)26% (13)Oy Ver
  • True Blood
    26% (9)19% (3)24% (12)Oy Ver
  • Walking Dead
    6% (2)6% (1)6% (3)Oy Ver
  • Fringe
    12% (4)25% (4)16% (8)Oy Ver
  • Dexter
    24% (8)38% (6)28% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Adminlerden fringe yerine Spartacusu koymalarını rica edebilirmiyim :( nasıl böyle bir hata yaptım bende anlamadım :(
True Blooda kim oy verdi ya çok merak ettim :)
içlerindeki en kötü dizi 1.çıkıyor ankette yok böyle birşey :)

0|0
15|8

En İyi Kız Görüşü

• TNT de House miydi neydi adı dahi bir doktor hakkında onun ve hastaları hakkında gerçekten harika bir yabancı dizi..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Ben 1 ay önce yoktum, True Blood'a oy veren değildim ama şu yazdıklarında çok zorlandım doğrusu.

Hadi tamam, True Blood zati çıtır modunda bir diziydi ,aman amanlık hali yok. Üstelik daha da çekilmeyecekmiş devamı, ekip toplanamıyormuş çok bütçeli olduğu için. Ama yine de izlenmeye değer.

Super Natural : Doğrusu bu diziyi, mutlaka izle diyen hatrı sayılır oranda arkadaş tavsiyesiyle başladım izlemeye ama ı-ıh sarmadı. Soğuk geldi nedense. Belki biraz daha zaman tanısaydım sevebilirdim, bilemiyorum.

Walking Dead : henüz kendileriyle tanışma şerefine nail olamadım, burda ilk kez görüyorum.

Fringe : Evettttttttttttttttttttt bunu seviyorum işte! Ama kabul edelim, son sezon çok kötü. İlkinin havası yok. Çılgın doktor Walter favorim :D

Dexter : Doğrusu, Fringe zorlasa da benim için ipi göğüsleyen Dexter olurdu en iyisi hangisi diye sormuş olsaydın.. Sanırım her sezonunu 3 kere izledim. Sıkılmadan. Dex bir harika ama onu oyanayan oyuncu, kanserle mücadele ediyor gerçek hayatta. Bu durum çok can sıkıcı.

Diğer izleyip de sevdiğim diziler ise,

*Himym

*The Big Bang Theory (ama yukardaki daha iyidir bundan)

*House (şıklara koymanı beklerdim)

*Modern Family

*Nikita

*Grey's Anatomy

*American Dad (animasyon dizi) :D

0|0
    0|0
  • true blood a ben verdim oy. birkaç gün önce başladım izlemeye. 2. sezonu bugün bitirdim ve 2. sezon için harika diyebilirim.

0|1
    0|0
    • Bende izledim 3 ay sonra 3 sezon başlıycak kaçırma sakın :)

• 4. sezon haziran sonlarında başlayacak diye duydum ben de. kaçırmam tabi ki. cadılarla ilgili bölümleri merakla bekliyorum. hatta bugün gündüz ölüsünü okumaya bile başladım.

• hepside çok kötü bunların... desperate husewives... being human... pretty little liars... how ı met your mother... ne bilim bi sürü var ama saydıkların hepsi çok kötü diziler bence..

0|0
    0|0
  • olmadı spartacus yok

0|0
    0|0
  • Bunlardan hiçbirini izlemiyorum açıkçası :) walking deade bakmıştım ama doctor whoyu bitirdim ve severim,chuck da güzeldir bir zamanlar kyle xy izlerdim çok var aslında da bunlardan true bloodı izlerdim herhalde ya da fringe.

0|0
    0|0
  • Dexter hariç burada ismi geçen bütün dizileri izliyorum..

0|0
    0|0
  • ugly betty, true blood, the vampire diaries,how i met your mother izlerdim ama artık izlemiyorum. yeni sezonları izlicem diyorum sonra üşeniyorum hepsi kaldı öyle vaktim olmuyor.

0|0
    0|0
  • hiçbiri spartacus ve dr. house

0|0
    0|0
  • supernatural, fringe, true blood, the vampire diaries, how i met your mother, chuck, pretty little liars, spartacus, lie to me, the big bang theory, nikita, csi :)

0|0
    0|0
  • tv ye ayıracak pek vaktim yok ama. rastlayınca merlin ve dexter izliyorum.

0|0
    0|0
  • hepsini izliyorum :D

0|0
    0|0
  • super natural tabikide ;)

0|0
    0|0
  • desperate housewife pretty little liar dr house

0|0
    0|0
  • Yabancı dizi izlemiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• spartacus, super natural, dexter, walking dead izlemiyorum,

belki bitince izlerim. zamanında prison brek izlerken zaman geçmezdi, başlayınca bırakılmıyo da, şimdi tamamen bitmeden yada sezon bitmeden güzel olanları izlemiyorum.

house ve how i met ur mother işte çerez niyetine gidiyo.

ama cnbc-e ve e-2 yi açtığımda ne varsa tereddütsüz izlerim, öylede bi görgüsüzlük..

0|0
    0|0
  • Bilinen tüm yabancı dizileri izliyorum sorun anlatım

Dexter favorim ...Tüm dizilerin arşivi mevcuttur

0|0
    0|0
  • sadece dexter

0|0
    0|0
  • dexter can dır ama spartacus şu aralar.

0|0
    0|0
  • Fringe candır... Her eve bir Olivia Dunham isteriz :)

0|0
    0|0
  • Çocukken Generations (Hayat Ağacı)'nı seyrederdim..Şimdi zamanım yok televizyon izlemeye..

0|0
    0|0
  • Super Naturel

0|0
    0|0
  • türkçesini yazmamışsın hiçbir şey anlamadım...

0|0
    1|1
Yükleniyor...