Güzel sanatlar?

arkadaşlar güzel sanatlar lisesinde okuyorum lise 3 olduguma ragmen hangi bölümü seçimemi tamen bilmiyorum resim ögretmenlik mi iyi yoksa iç mimar mı güzel sanatlarla bilgisi olan varsa yardım edebilir mi

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• iç mimarlık hem iş garantisi hem okuma açısından daha zor. Arkadaştan biliyorum. Öğretmenlik daha rahat ama atamalarını bilmiyorum. Ama ömür boyu rahat çalışıyosun öğretmenlikte, şark görevini felan da rahat bir yerde yaparsan ya da yapmış bir erkekle evlenirsen 10 numara olur. Ne istediğine bağlı.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İç mimarlık iş olanakları çok düşük hele kendi ofisini açmayı düşünüyorsan asla bu işe adım atma derim. Özel bir holding de çalışmadığın sürece ekmeğini yiyemezsin ve artık iş bulmak bile çok zor. Resim öğretmenliğini veya moda tasarım bölümünü düşün bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hangi konuda yeteneğin varsa onu seç bence

1|0
    0|0
  • İç mimar kesinlikle

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İşim garanti olsun diyorsan resim ögretmenligi ama çok tanıdığım var iyi iş yaparım diyorsan iç mimar. Çunku iç mimarlık özel sektör gerektiriyor özel müsterilerin oluyor ve bunlar maddi durumu iyi insanlar oluyor. O yuzden çevre şart

1|0
    0|0
  • Resim öğretmenliği

1|0
    0|0
Yükleniyor...