#Google'da Çalışmak İster miydiniz?

#Google'da Çalışmak İster miydiniz?

Google Yaklaşan Yaza İstanbul'daki Yeni Ofisinde Merhaba Dedi. İşte Salıncaklı, Masaj Odalı, Otomatik Masalı, Dev Mutfağı Olan, Ayağınızı Uzatabileceğiniz Çok Sayıda Koltuk Barındıran Google İstanbul Ofisinde Küçük Bir Gezinti.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @Sonra_danGurme @UntilTheGrave

@adıyook @AsetonAşkına @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @minik_şirine @omubenmi @pizzaşığı @RenkliRuya

0|0
11|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Stresli işlere alışmış bir kişi olarak rahat iş bana göre değiil.
    Şimdiki işim biraz daha cazip.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• İsterdim yani ama benim meslege uygun bişey yok zatrn olsada ne kadar güzel olabilir ki:D hastane ortamı ama ben seviyorim:P

0|1
    0|0
  • Çok isterdim ben ya

0|1
    0|0
  • Kesinlikle isterdim.

0|1
    0|0
  • çalışmak bana göre değil :D

0|1
    0|0
  • napıyorlar orada?
    aradıklarımızı mu bulup ekrana getiriyorlar

0|2
    0|0
  • isterdim :)

0|1
    0|0
  • Hoş görünüyor ama istemezdim :)

0|1
    0|0
  • O çay bardağı altlığı 😍😍

0|1
    0|0
  • Güzelmiş isterdim

0|1
    0|0
  • Hayır istemem. Başka hedeflerim var😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Aman sonra kafayı yemenin alemi yok kalsın.

0|1
    0|0
  • İsteriz tabi :)

0|1
    0|0
  • Ben pek istemem. Ama Youtube üzerinden para kazanmak daha mantıklı. Çok fazla abonen de varsa baya para kazanabiliyormuşsun. Tabi biraz da videoların tıklanma oranına bağlı.

0|1
    0|0
    • O İş Öyle Değil.

• Aboneye Bakarsan Geçen Yıl Kendi Çektiğim Çatışma Videolarını Paylaştığım YouTube Hesabım Kapatıldığı Gün 189 Küsür Bin Abonem Vardı Her Videom En Düşük 500bin Küsür İzlenmedeydi En Yükseği 34m Küsürdü 8 Ayda Birkaç Bin Dolar Kazanabildim. Reklamcılar Kazanıyor. :)

• İstanbul ofiside iyi ama ben silikon vadisindeki yerleşke derdim.4. kattan zemine kayarak iniyorlar böyle şirkete can kurban :D

0|1
    0|0
  • kim istemez

0|1
    0|0
  • çok güzelmiş hayatım boyunca çalısırım burda :D

0|1
    0|0
  • Kurumsal firmaların şirin görünmesine bakmayın o imkanları veriyorsa en az 2 mislini senden alır...

0|1
    0|0
  • İnsan olmanın değerini batılı firmalarda çalışırken hissediyorsunuz. Bizde ise hep laf salatası.

0|0
    0|0
  • Gidelim bakalım çaycı arıyorlarmıymış

0|0
    0|0
  • olabilir fakat ben faydalı olurmuyum emin değilim

0|0
    0|0
  • Bende çalışırım nereye cv gönderiyoruz yadaaa ne iş yapıyoruz orsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...