Sizin etkilendiğiniz kitap karakteri?

Herkes elbette okuduğu kitabın etkisinde kalmıştır. Hayalinde farklı şekillerde canlandırmıştır karakteri belkide kendi bile olmuştur. Benim sorum hiç etkilenip, etkilendiğin kitap karakterini ve onun özelliklerini , davranış şekilini hiç hayatınıza yansıttınız mı? Bu özellikleri nelerdi? Hangi kitaptı? Hangi karakterdi?
Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim^^:)

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Pek kitap okumam ama manga okurum genelde kitap kategorisine giriyormu bilmiyorum çizgi roman gibi düşünmek lazım
    orig08.deviantart.net/.../...r_game__by_evolin.png
    Akiyama bir intikamcıdır annesi kanser hastasıydı ve ölmeden önce çocuğuna üni için para biriktirmişti. O parayı bir saadet zinciri aldı annesi son günlerini oğluna para veremediği için üzülerek geçirdi. Akiyamanın tek sözü beni çok etkilemiştir "aptallık derecesinde dürüst olmak, annemin yaptığı hata buydu."
    Akiyama o günden sonra psikoloji bölümü okur ünide derece yapan bir öğrenci olur. Tek amacı o saadet zincirini çökertmektir bunu kağıt ve kalem kullanmadan yapar.
    Nasıl dolandırdığını kimse bilmiyor, bilinen tek şey saadet zincirinin başlarının intiharı. Polis bunları araştırıyor ve onların felaket bir borca girdiğini görüyor ancak sebepleri yok.
    Akiyama polise teslim oluyor paraların yerini gösteriyor. Akiyamanın paraları yaktığını görüyorlar. Akiyama ileri seviye dolandırıcılıktan duruşmaya çıkıyor, hakim iyi halden indirim yapıyor ancak tek soru soruyor.
    -Neden yaptın bir insan sadece intikam için o kadar parayı yakar bu öfkenin kaynağı ne?
    Akiyama annesine olanları anlatır ve cezası dahada indirilir.
    Akiyamayı çıkaran gardiyanlar bile ona saygı duyar, hapishaneden gardiyan üniforması ile çıkar. Sebebi dışarıda bekleyen gazetecilerdir akiyama düzenli hayat istemektedir artık dürüst olabileceği. Çünkü annesinin son isteği akiyamanın dürüst olması olmuştur.

1|0
    0|0
    • Çok kötü şeyler yapacağını düşünmüştüm sonunda bu intikam ruhunu iyiye kullanmış:)

• Liar game 2-3 tane falan dizisi çekildi ama dizisi mangası kadar olmaz. Hele sonuncusu rezalet akiyamaya baktım manga ile alakası yok akiyama çökmüş birisi. Manga sağdan sola okunur bu arada soldan okumaya başlama sakın :D

• Tamam teşekkürler:)

En İyi Kız Görüşü

• Sabahattin Ali'den Kürk Mantolu Madonna, karakterleri ise Maria Puder ve Raif Efendi
    sebebi birbirlerine olan aşkları.. Harbiden örnek olacak cinsten.

1|0
    0|0
    • Sabahattin Ali'nin basit bir aşkı kurgusunu bu kadar insana geçirebilmesi cidden önemli bir şey ama başarılı oldu sonuçta herkesin dilinde..

• aynen okudugum en iyisi.

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

• Adı aylin , Aşkı memnu , Yaprak dökümü

0|0
    0|0
  • Ben bir kitap karakterine aşık olmuştum, onu hayal ediyordum sürekli, insanlara karşı bakış açım değişmişti onun gibi iyimser bakıyodum. Ama hangi karakter olduğunu söyleyemem allah korusun sonra sen de aşık falan olursun 😊

0|0
    0|0
    • kıskançlık derecesine kadar gelmiş öylemi gerçekden çok merak ettim:(

• Olmaz sevgilimi kimseye ifşa edemem

Yükleniyor...