İçinizde Güney Kore hayranı var mı?

Arkadaşlar ben Güney Kore' yi çok seviyorum. Sizlerden de seven var mı merak ediyorum. Yanıtlarınızı bekliyorum.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Evet pek iyi insanlar. Bir kaç G. Koreli ile muhabbetim oldu. Türkiye'yi çok seviyorlar. Saygılı ve iyi insanlar olarak tanıdım. Hepsi bir değildir elbet. Muhabbet ettiklerimin arasında Yoon Sook jin de vardı. Çok efendi ve sıcak bir insan bazılarınız youtube'dan bilir belki.

link

link

link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• güney koreyi gidip gezme hayalim var dizilerinide izlemisligim var özlelikle tarihi dizilerini.Bu soruyu neden gizli sordun onuda anlamis degilim

0|0
    0|0
    • Yeni üyeyim de o yüzden. ^^

• yeni olsanda acik sorabilirsin ki:) diye biliyorum gerci pek soru sordugum yok ya neyse :)

• iktisadi olarak savunduğum bir ülke...karma pazar ekonomisini dünyada en iyi uygulayan bir ülke...patent üreten bir ülke türkiyedeki gibi slogan atan değil vatan sevgisini icat ve buluşla yapan bir ülke...türkiyenin misal alması ve iktisadi ortaklıklar kurması gereken bir ülke...hiçbir devlete hayranlık besleyen biri değilim ama güney kore milli geliriyle ve katma değer gücüyle savaştan çıkmış bir ülke olmasına rağmen dünyada kendini yer edinmiş ve saygı kazanmış bir ülke...umarım türkiyedeki saçma milliyetçilerde böyle olur...

0|0
    0|0
  • gangnam style ın etkisi.

0|0
    0|0
  • Uzakdoğuyu severim Çin hariç

0|0
    0|0
  • kuzey koreden çok severim

0|0
    0|0
  • hayran değilim ama severim

0|0
    0|0
  • insan gibi insanlar onlar

0|0
    0|0
  • Dizilerini severim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• koreli erkekler şeker oluyolar.. link güzelliği vr hepsinde..kılsızlar :)

0|0
    0|0
  • Ayrı bir sempatim yok insanları severim.

0|0
    0|0
  • hep merak etmısımdırr

0|0
    0|0
  • resmime bak anlarsın :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...