Kapat

Merhaba, Elfler hakkında bilgisi olan var mı?

Elfler ve Elfçe hakkında bilgisi olan var mı? Uzun süredir merakım var kendilerine.

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Onlardan biriyim çok küçük parmak kadar boyu olan canlılarız kendimizi çok iyi gizlediğimizden insanlar istemediğimiz sürece fark edemez bizi sadece istediğimiz kişilere görünürüz

1|0
    0|0
    • Cin gibi görünen elf o halde. Çok enteresan bende görebilir miyim sizi?

• Düşünmem gerekli. D:

• neden bu kadar düşünmen gerekiyor ki bu isteğimi kabul etmen için:(

En İyi Kız Görüşü

• Hayali karakterler iste

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• var keke şimdi bir fantastik canavarı olarak cevaplıyorum bunu bak şimdi bir ton farklı evren var orta dünya (yüzüklerin efendisi) ki sen bunu soruyorsun büyük ihtimal, ejderha mızrağı bu sayı çoğaltılır ki şuanda dthe shannara chronicles diye bir kitap uyarlaması dizide elfleri anlatmaktadır, elfçe için bir çok site vardır hatta sadece elfçe olan siteler bile bulunmakta adamlar sadece elfçe konuşuyorlar ayrıca kara elfler ve elflerin doğuşu kitaplarını da unutmamak gerek uzun bir mesele bu nerden başlayacağımı bilemedim

1|0
    0|0
    • Vaov, dizisi olduğunu yeni duyuyorum. Bu benim için altın değerinde bir bilgi!
      Kitaplar hakkında bilgim var.
      Teşekkür ederim.

• hic blmıyorum

1|0
    0|0
  • Sadece elfler kendi aralarında birçok ırka ayrılıyorlar yani hepsi bir arwen ya da legolas gibi orman elfi değil. Sen ne bilmek istiyorsun?

1|0
    0|0
  • Eru nun çocuklari..

1|0
    0|0
  • baldızımın kaynı var
    çalıştığı tencere tava fabrikasında bir arkadaşı varmış elfköylü bir görüş bir çay için derim

1|0
    0|0
  • Kulakları sivridir , kızları güzeldir

1|0
    0|0
  • @Atropates kendisi bir elftir

1|0
    0|0
  • Elfleri severim efendim bilgim vardır.

1|0
    0|0
  • ilgi alanımdır haftada 8 kere Elf dili kursu vermekteyim

1|0
    0|0
  • Çok film izleme :D

1|0
    0|0
  • o ne la şirek falanmı kanka

1|0
    0|0
  • Elf dili ve edebiyatı 3. sınıf terk im buyur ne oldu

1|0
    0|0
  • Onlar kim olaki varmis mi ole bir irk

1|0
    0|0
    • Haçan çok hoş bir ırktır uşağum. Hayali de olsa.

• Onları da merak ediyorum aslında. Değişik. İnsanı merak ede ede midem bulandı insanlardan biraz üstün ırk araştırmasından birşeycik olmaz.

• Bulursan bizede haber ver

• Benim var

1|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • bir elf iblisiyim.

1|0
    0|0
    • Vaov mükemmel.

• Elf, Cermen mitolojisi′nde ve folklorunda yer alan doğaüstü varlık türüdür.

Elfler İskandinav, Anglo Sakson ve Cermen kültür kollarına ayrılan kuzey kültürünün çok popüler bir halk inanışı figürüdür. Elfler kimi zaman iyi yürekli, şefkatli, hastalıkları iyileştiren, bitkilerin ve taşların gizli sırlarını öğreten varlıklarken, kimi zaman zararlı, hilekâr, kötü niyetli ve tehlikeli olabilirler. İnsanları ve hayvanları büyüleyip hastalandırabilirler. Bazı inanışlarda kötü niyetli Elflerden korunmak için pentagram kullanılır. Bazı elfler şaşırtıcı güzelliktedir. Elf kadınları ve elf eşler uzun sarı saçlarını tararken tasvir edilir. Oyun, dans ve şarkı üzerine kurulu neşeli bir hayatları vardır. Bazen sadece vahşi sesleri duyulur, görünmezdirler.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...