ŞU FİLMİ BİLEN VARSA LÜTFEN YARDIM ETSİN?

Hatirliyorum ama adini hatirlamiyorum. bir kizla bir adamin aşkını anlatiyor. Kiz bir gün okula bisikletle ya da motosikletle giderken bir arabaya carpiyo sonra adama beni okula birakcaksin falan diyo kartını veriyo adam. Onun hep iş yerine gidiyor sonra sevgili oluyolar ama adamın yaşı kızdan baya büyük?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Invasion of the body snatchers olabilir..

0|0
    0|0
  • Üzgünüm ama seni seviyorum...

0|0
    0|0
    • Hayir adam orda yaşca büyük değil kiz liseliydi adam iş adamı

• Allah allah, adam 37 yaşında kız 17 yaşında, kızın ismi Nikki, bir gün Nikki sevgilisinden ayrılıyor ve sabah acele ile evden çıkıyor, okula geç kaldı tabi. Sonra Alex'de geç kaldı ikiside acele ile yolda giderken Alex önüne bakmıyor ve Nikki'ye çarpıyor. Sonra kız pantalonum yırtıldı felan filan diyor. Sonra Alex kartını veriyor, beni okula bırakcaksın felan diyor. Ordan doğru bunlar geziyorlar felan filan geceleri birlikte uyuyorlar, tabi Alex'de yeni sevgilisinden ayrılmış, kendini kaptırıyor, filmin bitişi güzeldi, hep bir Deniz fenerinde yaşamak istedim. Aşk filmi rehberi gibiyim. 2008' yapımı olanı izle en son yanılmıyorsam 2011'de tekrar çekmişlerdi ama bana sarmamıştı o.

• godfather

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Konusunu görmüştüm, ama ismini hatırlamıyorum. Filme evdeki düşman filminin başrol erkek oyuncusunun profiline bakarken rastlamıştım sanırım.

0|0
    0|0
  • Sen anlatınca o filmi ben de hatırlar gibi oldum izlemiştim ama adını hatırlamıyorum maalesef :D

0|0
    0|0
  • Üzgünüm Ama Seni Seviyorum filminin birebir kopyaşı var Aşk Peşinde onu mu diyorsun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...