Isvec hakkinda dusunceleriniz?

Isvecte dogdum buyudum 23 yasindayim ve isvecte ikamet ediyorum. 3 ncu nesilim. Isvec hakkinda yorumlariniz ya da dusunceleriniz varmi?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel işte her şey düzenli bayanlar güzel yemekler çok iyi değil iş okul saatleri iyi maaşlar iyi az çok yine gezilecek yeri var trenle danimarkaya gidebiliyorsun kısa sürede dili karışık kuralları iyi kimse kimseye sataşamıyor bile laf atamıyor gençlerin partileri eğlenceli olur genelde üniversiteleri gelişmiş diğer okullarda öyle tabi 7 yaşında çocukta bile iphone oluyor teklonojiyi kullanıyorlar otobüsler trenler çok dakik biraz soğuk oluyor tabi yaz kısa yazın geç karanlık kapar erken hava açar ramazanda oruç uzun tutulur bisiklet yolları falan var trafik düzenli iyi ya

0|0
    0|0
    • Dogru tespit. Ooo oruc 20-21 Saat :)

• Geçmiyor o saatler millet türkiye'de sızlanıyor biz napalım

En İyi Kız Görüşü

• Isveç hakkinda bir şey düşünmüyorum. Sadece Iran'li bir arkadaşim var, onun akrabalari orada kaliyor ve arada düğün, bayram veya tatil için oraya gidiyor. Hatta sevgilisi de orda yaşiyor. Bu yüzden bu yaz oraya taşinmayi düşünüyor. Yani Isveç denilince aklima gelenler bunlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yaşam koşullanın güzel olduğu sade şirin bir ülke.. Avrupada yaşamak isteceğim bir yer olmuştur... yeşillik doğa harikası yerleri orman içnide evleri var.. kendine özgün bir ülke ayrıca güzel müzik grupları var şarkılarıda güzel beğenirim... severim İsveçi :)

0|0
    0|0
  • kızları güzel, havası sert, çok türk var bildiğim kadarıyla 300.000'in üzerinde, buradan göç eden çok fazla Süryani gibi topluluklar da var. düzenli, klasik bir Avrupa ülkesi

0|0
    0|0
  • İsveç candır can. Opeth, Abba, Europe, Roxette gibi müzik dünyasına adını altın harflerle yazdıran gruplar mı dersin, eğitim sistemi mi dersin, doğa, kızlar, ibrahimoviç mi dersin? on numara ülkedir İsveç. Orada yaşadığın için çok şanslısın bence.

0|0
    0|0
  • Kulu vatandasi cok var orda kululumusun :)

0|0
    0|0
    • Dogrudur hemde asiri cok, yok karadenizliyim:)

• Hayalimdeki ulke yazsana ozelden

0|0
    0|0
  • övüne övüne isveçlemi övünüyon ahahah

0|0
    0|0
  • güzel, muntazam, sakin, soğuk bir ülke bir de nobel var. ayrıca tarihte iskandinavya yarımadasına hakim olmuş ruslarla çarpışmış bir ülke demirbaş karl zihnimde yer etmiş osmanlı'ya sığınmış ruslarla savaşırken.. bu kadar bilgim.

0|0
    0|0
  • soguk iklime sahip ama kızları güzeldir

0|0
    0|0
  • Bız degıl senın soylemen lazım ☺️

0|0
    0|0
  • Kızları güzel olur <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1