Beğendiğiniz yazılar veya sözler varsa atar mısınız?

Hazırladığım deftere alıntı yazıyorum siz de yardımcı olursanız çok mutlu olurum

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• "Hiç gerçek olduğundan emin olduğun bir rüya gördün mü? Ya bu rüyadan hiç uyanamasaydın o zaman gerçek dünya ile rüya arasındaki farkı nasıl ayırt ederdin?"

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Seviştik!
    Evet bu bir günah
    Bilirsin tanrı her şeyi görür
    Sanırım orada durup saatlerce bizi izledi
    Ama şuna eminim ki
    İkimizden biri olmayı her şeyden çok isterdi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Fiat justitia, pereat mundus. (Dünya yıkılsa da bırak adalet yerini bulsun.)

Not: Constantine'de görmüştüm bu sözü (Çakmağında yazıyor. O çakmakta efsanedir bu arada.) o zamandan beri severim. Dövmesini yaptırmayı düşünüyorum.

2|0
    0|0
  • YA HATALARINLA YÜZLEŞİR
    YA DA HATALARINLA YÜZSÜZLEŞİRSİN
    CAHİL OLMAK AYRI
    PİSLİK OLMAK AYRIDIR...
    Dostyevski

1|0
    0|0
  • Bir balıksanız ve hayat size ağaca tırmanmayı emrediyorsa oksijene sövmeyi bırakın yer yüzünü suya boğmaya bakın

0|0
    0|0
  • vazgecersen, kaybedersin

0|0
    0|0
  • İçmeyeceğin Rakıyı Bardağına,
    Yapmayacağın Sözü Diline,
    Sevmediğin İnsanı Gönlüne Koymayacaksın.

0|0
    0|0
  • what goes around comes around

0|0
    0|0
  • Tarih belki benim aşkımı yazmaz ama senin ihanetin manşetten asla düşmez... Buda bana ait söz

0|0
    0|0
  • Ey kör! Bu yer, bu gök, bu yıldızlar, boştur boş! Bırak onu bunu da gönlünü hoş tut hoş! Şu durmadan kurulup dağılan evrende bir nefestir alacağın, o da boştur boş!

Sen içmiyorsan, içenleri kınama bari bırak aldatmacayı, ikiyüzlülükleri; şarap içmem diye övünüyorsun, ama yediğin haltlar yanında şarap nedir ki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...