Soru yazarken ya da herhangi bir yazı yazarken yazım hatası yapmamaya dikkat ediyor musunuz?

soru yazarkenya da herhangi bir yazı yazarken yazım hatası yapmamaya dikkat ediyor musunuz?

0|0
722

En İyi Erkek Görüşü

• etmiyorum silinirse silinsin soru sormam bir daha olur biter :D

1|0
    0|1
    • cappy34 sadece soru değil dertleri cevap verirkenya da yorum yaparken dikkat edilecekmiş :D o komik bence :;)

örnek veriyorum gerçi buda kaldırabilir ama genede veriyorum mesela osurdum yazdın cevaba sorun yok ama osurdum asdfghjklş böyle yazdın sorun varmış o zaman sende görmüşündür böyle milyon tane cevapya da yorum var yanlış düşünüyorsam söyle lütfen ?

not: adaletli kızlar soruyor yönetimi yanlış bir kelime kullandıysam affedin sadece mantığınızı anlamaya çalışıyorum ?;)

• tamam ona bende karşıyım harflerin bilinçsizce yazılmasına ama sadece eşitlik yok gibi geliyor sende öyle anlamsız şeyler yazma onda haklılar :d

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Ayrı yazılması gereken eklere dikkat ederim 'de' 'ki' gibi :D de da ' yı yanlış kullananları sopayla dövesim geliyo :)

1|0
    0|0
  • Tabiki dikkat etmeye çalışıyorum,hoş ne kadar başarılı olduğumu bilemeyeceğim :)

1|0
    0|0
  • Evet ediyorum ... Hayırdır ? :D

1|0
    0|0
  • Ben ediyorum yoksa bazı ergenler hemen başlıyor daha soruyu doğru yazmamışın ,yok sen Türkçeyi bilmiyon vay senin sorun yanlış vay sen şöylesin sanki dünyayı yıktım ülke elden gidiyor kimse bişi demiyor ben bir harfi az yassamya da çok yazsam sorumlusu ben oluyom .

1|0
    0|0
  • Evet çok dikkat ediyorum. Mesela siz yukarı da yazarken ile ya kelimesini birleşik yazmışsınız kopya-yapıştır yaparken de birleşik çıkmış:)

Gerçi şöyle bir durum var burada; "Herkes" kelimesini "Herkez" olarak yazan zihniyete bu tarz sorular sormakta biraz saçmalık olsa gerek.

1|0
    0|0
    • yani kesinlikle katılıyorum +1

• ama oya da dedim ya soruda ben ona dikkat edememişim sinirden o kadar sinirliyim ki buradaki adaletsiz tutumlara ondan yazım hatası oldu bundan sonra söz verdim kızlar soruyor yönetimine Türk dil kurumuna danışıp öyle soru soracağımya da öyle cevap verip yorum yapacağım yazım hatam için özür dilerim Maksimusa ve Fxinturevi kusura bakmayın ;)

• Hatasız kul olmaz herkes hata yapabilir. Mühim değil.

• evet çok dikkat ederim ama arada gözümden kaçan bazı hatalar da olmuyo değil

ayyy olmuyo yazmışım oysa o kadar da dikkat ettim

eaaa

gerçi meyraaaaaaaaaaaaa senin konuna ne zaman gelsem çok heyecanlanıyorum

bu heyecanımdan ötürü hata yapmamda kaçınılmaz

şu an inanırmısın heyecandan çişim geldi ya

eaaa

küçüklükten beri böyleyim ben :(

ne zaman çok çokkkk çokkkkkkkkk güzel bir kadınla konuşsam heyecandan çişim gelir

1|0
    1|0
    • yazım hatasından kaldırmazlarsa cevabını çok güzel cevap +1 :)

• yazım hatasından cevabımı kaldırırlarsa kaldırsınlar sıkıntı yok

eaaa

hem onlar araç bebem amaç sensin

sana ulaştım ya

bu bana yeter (çipil çipil bakan gözler )

• çok güzel bir soru...

evet olabildiğince dikkat etmeye çalışıyorum.

1|0
    0|0
  • Dikkat ediyorum da bazen gözden kaçtığı oluyor, soru sorarken özellikle dikkat ederim. Hızlı yazmaktan bazen harflerin yeri karışabiliyor :D

1|0
    0|0
  • Kitap için yazdıklarımı pc ye geçerken dikkat ederim..

1|0
    0|0
  • Ben etmeye çalışıyorum her ne kadar surçi-lisan ediyorsak ta affola diyorum (dur bakayım hata var mı? )

0|0
    0|0
  • doğal olmaya çalışırım en iyis bu..

1|0
    0|0
  • Eğlenceli ve esprili bir insan olduğum için Comic Sans Yazı türü kullanırım :)))

1|0
    0|0
  • sen soruyu sorarken yaptığın gibi mi yani :)

1|0
    0|0
    • dikkat ederim . cümle devrik olunca sanki kötü birşey yapmış gibi hissediyorum

• hayır birilerinin extra kollandığını düşünüyorum

• kollanmıyolardır da plan yapıp o planla manipüle ediyolardır insanları

• hayır ypymrn

1|0
    0|0
  • Evet senin gibi yazmıyorum

1|0
    0|0
  • hayır etmiyorum

umrumda bile değil

özgürce yazıyorum anlayan anlar

anlamayan anlamaz

1|0
    1|0
  • Evet dikkat ederim.

1|0
    0|0
  • Bana gıcık olan bir mod cevaplarımı kaldırmasın diye dikkat ediyorum.

1|0
    0|0
  • Evet, fazlasıyla dikkat ederim. Tabi bu hata yapmıyorum anlamına gelmez.

1|0
    0|0
  • Genelde dikkat ediyorum.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...